gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

POŞET ÇAY Yapalim

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

POŞET ÇAY Yapalim malzemelerimiz çok basit

1 adet selpak
    1 kutu zımba
    ve çay

ilk önce resimde gördüğümüz gibi bir selpak mendili katlıyoruz bir cep şekline getiriyoruz ve
    içine çayımızı koyuyoruz ve zımbalıyoruz hepsi bukadar

not: fazla bekletmeyin sonra aromalı olur[​IMG][​IMG][​IMG]

POŞET ÇAY Yapalim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. poşette tavuk

poşette tavuk

fırın poşetinde baget poşette tavuk fırında baget tavuk fırın poşetinde but MALZEMELER Bir adet fırın poşeti Kişisayısına göre tavuk but veye baget Üç adet patates Üç adet havuç Bir büyük baş soğan Tuz,karabiber,kekik,kırmızı tozbiber HAZIRLANIŞI Bagetler derin bir kapta ice doğranmış soğan ve baharatlarla karıştırılıp bir saat kadar dolapta bekletilir .Sonra fırın poşetine bir kaşık un...
  2. poşet çayın ilginç öyküsü

poşet çayın ilginç öyküsü

İnanılmaz ama poşet çay tamamen tesadüfen bulunmuş ve bugün 100 yaşını kutluyor. İşte poşet çayın öyküsü... Kimileri poşet çayın kolay ve iyi bir yöntem olduğunu düşündü. Çay tiryakileriyse demleme çayın krallığını ilan etmişlerdi çoktan. Onlara göre poşet çay damak tadını yansıtmıyor, çay zevkini öldürüyordu. Her şeyde olduğu gibi onu da sevenler ve sevmeyenler oldu. Ama yine de poşet...
  3. Poşet çay öldü başınız sağolsun tabutuna gelin

Poşet çay öldü başınız sağolsun tabutuna gelin

Merhaba arkadaşlarım, Herkes sever çay içmeyi... Yani en azından ben severim. Normalde demlenen çayın keyfini hiç bir şey vermesede ara ara gerek çalıştığımızdan gerekse acelemizden ( hep acelemiz var zaten ) güzel lezzetli bir çayı poşetten bardağa hooop atarız 1 dk da çay hazır :) Her zaman problem olmuştur buradan çıkarttığımız poşet çayın nereye koyulacağı. Bu arada kaşığa sarılan ipi...
  4. Poşet Çubuk Çay

Poşet Çubuk Çay

çubuk çay Oldukça ilginç bi icat ben beğendim şahsen daha pratik duruyor ne dersiniz :) İlginç bir ürün sayılır mı bilmem ama güzel bir fikir. Çinli mucit Lee Yuen Qin yeni bir poşet çay fikri geliştirmiş. Bildiğimiz poşet çaydan tek farkı var o da tasarımı.

Sayfayı Paylaş