gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Poşet Çayı Kim Buldu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Poşet Çayı Kim Buldu Benim gibi çay sevipte çay demlemeye üşenen tembeller için mucize bir buluş olan poşet çayları acaba kim buldu kimin aklına nasıl geldi?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Poşet Çayı Kim Buldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Poşet ve örgüden çanta yapımı

Poşet ve örgüden çanta yapımı

çöp poşetinden çanta çöp poşetinden çanta yapımı makrome yapımı cöp poşeti poşeti modelleri Sizlere çöp poşetlerinden ördüğüm çantamı paylaşmak istiyorum. 2 milyona malolan çantanın yapılışı çok kolay.Evde çok az mavi makrome ipim vardı. Çantanın tabanını o ipten yaptım. 33 zincir çekip zincirin etrafını sıkiğneler döne döne ve köşelerinden de arttırmalar yaparak tabanı yapıyoruz. 6...
  2. Poşet çayı bulan cimri

Poşet çayı bulan cimri

Times Gazetesinden poşet çayın öyküsü: “Bir çok icat gibi poşet çay da kazara ortaya çıkmış. Bundan yüz yıl önce, New Yorklu kahve tüccarı Thomas Sullivan çay ticaretine girişmiş.Ama işler pek iyi olmadığından biraz tasarruf yapayım diye düşünmüş ve çayını tanıtmak için muhtemel alıcılara yolladığı eşantiyonlardan kısmaya karar vermiş. “Çayı, eski usul bol bulamaç, torbalara doldurup yollamak...
  3. mıknatısı kim buldu nasıl buldu?

mıknatısı kim buldu nasıl buldu?

selam arkadaşalr mıknatısı kim buldu nasıl buldu? bu konuda bilgi istiyorum
  4. Poşet Çayı Kim İcat Etti?

Poşet Çayı Kim İcat Etti?

Poşet Çayı İlk Kim Buldu Poşet Çayı İlk Bulan Kimdir Eminim çoğunuz mis gibi demlenmiş bir çayı poşet çaya tercih edersiniz melekler :) Şahsen kesinlikle demleme çayın yerini tutmuyor. Ancak hani mecbur kaldığımızda hiç yoktan iyidir diyip, içiyoruz. Peki bu poşet çay ne zaman icat edildi, düşündünüz mü hiç ? :) Poşet çay ilk olarak 1920 yılında Amerika’nın San Francisco şehrinde Joseph...
  5. Poşetlerden Yapılan Çanta Ve Terlik Modeli

Poşetlerden Yapılan Çanta Ve Terlik Modeli

Poşetten Yapılan Çanta Ve Terlik Poşetten Terlik Ve Çanta Yapımı Evimizdeki kullanmadığımız poşetlerin bu denli işe yarayacağı aklıma gelmezdi doğrusu...Terlik ve çanta nasıl bir poşetten oluşabilir...İşte çalışkan becerikli hanımlarımız yaparsa olur... Hatta çantayı çok beğendim...Çok hoş olmuş doğrusu...Siz neden yapamayasınız ki....İşte poşetten çanta ve terlik yapımı...Peki çamaşır...

Sayfayı Paylaş