gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Poşetlik Modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

poşetlik poşetlik örgü modelleri modelleri 2011 ve yapılışı Hepimizin evinde alışveriş sonrası biriken poşetlerimiz vardır.Hatta bazen bu poşetleri koyacak yer bile bulamayabiliriz.Mufağınızın bir köşesinde oldukça şirin duracak ve fazla poşetlerinizi değerlendirebileceğiniz poşetlik modellerini sizlerle paylaşıyorum. Tavıkım bunlar senin için hahaha

Bunlarda örgü poşetlik modelleri kışın poşetleriniz üşümesin diye:D:D
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

tavuk_kavurma bunu beğendi.
  2. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    ayyy allahom inanamıyorum ne kadar şeker bunlar emeğine sağlık canım

3. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    çok şirin bunlar bi ara modaydı bebekli olanlar

4. DENİZ-MAVİSİ

DENİZ-MAVİSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]gerçektendede güzellermiş ben bundan yapıcam

5. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    ahahhahaa süpermiş ne popülerim yahuu :D:D:D:D:D:D ama hala mutfakları süslüyorum dahalık olsun oranın duvarlarını süslemekde başlangıç için iyi :D:D:D:D

Poşetlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Poşetleriniz İçin Poşetlik

Poşetleriniz İçin Poşetlik

mutfak poşetlikleri sakallı ipten poşetlik modelleri poşetlik nasıl yapılır sakalı ipten sakallı modeli 100 ilmekle atarak örgüye başlıyoruz.2 sıra haroşa ördükten sonra 3 .sırada delikler koymamız gerekir ki buralara ponponun ipi gelsin.Delik yapmak için şişin üzerine bir ilmek atıp bir sonraki ilmekte ikisini bir alıyoruz.Deliklerin sıklığı size kalmış.Deliklerin olduğu sırayı...
  2. Şirin Poşetlikler..

Şirin Poşetlikler..

örgü poşetlikler poşetlikler ilginç
  3. Örgü Poşetlik yapımı

Örgü Poşetlik yapımı

örgü poşetlik sakallı ipten poşetlik yapımı yapımı örgü modelleri yapılışı Poşetleriniz bunun içinde derli toplu dursunlar. 00 ilmekle atarak örgüye başlıyoruz.2 sıra haroşa ördükten sonra 3 .sırada delikler koymamız gerekir ki buralara ponponun ipi gelsin.Delik yapmak için şişin üzerine bir ilmek atıp bir sonraki ilmekte ikisini bir alıyoruz.Deliklerin sıklığı size kalmış.Deliklerin...
  4. Poşetlikler

Poşetlikler

poşetlik poşetlik örgü modelleri modelleri poşetlikler yapımı Süslü poşetliklerimiz bunlarda ilki bu sirin modelimiz; 100 ilmek atarak örgüye başlıyoruz2 sıra haroşa ördükten sonra sıra delikler koymamız gerekıyor melişler çünkü bu kısımlara pomponlar gelecek.delık yapmak için şişin uzerıne 1 ılmek atıp bır sonrakı ılmekte ıkısını bır alıyoruz.delıklırın sıklıga sızlere kalmıs .delıklerın...
  5. Sakallı İpten Değişik Poşetlik Modelleri

Sakallı İpten Değişik Poşetlik Modelleri

sakallı ipten poşetlik, sakallı iple örülmüş poşetlik, örgü poşetlikler Sevgili melekler, hem vaktinizi güzel bir şekilde değerlendirmek hem de ortaya kullanışlı bir eşya ya da süper bir hediyelik çıkarmak istiyorsanız, hemen sakallı iplerinizi ve şişlerinizi hazır edin. Zira aşağıda sizlerle paylaşacağımız sakallı ipten poşetlikler hem çabuk bitiyor hem de hayal gücünüzle şekilleniyor....

Sayfayı Paylaş