gebe
  1. secheel

secheel Forum Okuru

postinor hapı kullandım gebelik olabilir mi

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında secheel tarafından paylaşıldı.

merhaba Beyza hnm, Balayında yurtdışından aldığımız 2 tabletten oluşan postinor adlı ilacı yumurtlama günüme 3 gun kala 1 tablet şeklinde kullandım. Ilk defa kullanıyordum. ILactan sonra Daha sonra adet kanaması gibi 3 günlük bir periyot gecırdım. 1 tane alınsa da hamıle kalma rıskı var mıdır? adetıme yaklaşık 2 gun var eczaneden test alsam verımlı sonuç alabılır mıyım?
    şimdiden tesekkurler

2. nageseto

nageseto Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba beyza hanım dün yazmıştım size bugun tekrar kan verdim ve bu sefer değerim 229 cıktı sizce kaç haftalaık hamileyim

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
  4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113

Merhaba ,
    Postinor ; korunmasız ilişki sonrası 72 saat içinde alındığında gebeliği önlemek için kullanılır. .Bu ilacın güvenirliği doğru kullanıldığı taktirde %95 tir. İlaçtan sonra görülen kanama ilaca bağlıda olabilir, mens kanaması da .Beklenen mensiniz de en az 3 günlük gecikme olursa test yapın..

postinor hapı kullandım gebelik olabilir mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik belirtisi idrar olabilir mi

gebelik belirtisi idrar olabilir mi

slm ben kan ilacı kullanıyorum aynı zmanda normalde 9 gün adet olmama rağmen gecen ay 3 gün adet oldum kahverengi bi şekilde evde sabah idrarı ile tast yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı kan testmde negtif çikti bu ay idrarım koyu sarı ama dediğim gibi an ilacı ve folik asit te kullanıyorum bazen normale dönüyo bazen çok koyu sarı bilen birisi varsa bana yardımcı olabilir mi sizce ben hamile...
  2. Ertesi günü hapı aldım hamilemiyim olabilir miyim ?

Ertesi günü hapı aldım hamilemiyim olabilir miyim ?

eşimle 10 gün önce ilşkiye girdik bir gün sonrası ertesi gün habı aldım ama dün ve bugün bir kaç damla kan geldi karnımda ve başımda inanılmaz ağrı var ve adet günüme daha en az 15 gün var hamile olabilir miyim acaba lütfen acil cevap bekliyorum ne zaman test yapabilirim....
  3. SPİRALLE GEBELİK OLABİLİR Mİ?

SPİRALLE GEBELİK OLABİLİR Mİ?

spiralle gebe kalmak mümkünmü,spiralle hamile kalınırmı,spiralim kaydı hamile kalırmıyım,spiral nasıl takılır,spiral nasıl çıkarılır hakkında bilgiler SPİRALLE GEBELİK OLABİLİR Mİ? Spiralle birlikte gebelik olabilir. Bayan bu yüzden adetlerinin düzenini iyi takip etmelidir. %1 gebelik ihtimali vardır. Eğer spiral yerinden kaydıysa bu ihtimal daha da artar. Eğer spiral ile birlikte gebelik...
  4. gebelik olabilir mi

gebelik olabilir mi

merhaba..gebelik kuşkularım var ve adetim iki gün gecikti.5 aylık evliyim ve önceki aylara bakarak 25 haziranda adet olmam gerkirdi.adet günümden 3 yada 4 gün önce bir kereye mahsus kahverengi akıntı gibi bir şey geldi..pek bir gebelik belirtisi yok aşırı uyku halleri dışında.sizce gebelik durumu var mıdır ??
  5. Rahim alınırsa gebelik olabilir mi?

Rahim alınırsa gebelik olabilir mi?

tek tüple hamile kalınırmı,tek yumurtalıkla hamile kalınırmı,rahim olmadan hamile kalınırmı,rahmim alındı bebeğim olurmu,tek tüple hamile kalanlar,tek tüp ve tek yumurtalıkla gebelik mümkünmüdür,hamile kalma hakkında bilgiler Tek taraflı yumurtalık veya tüp alınmışsa daha sonra diğer taraftan gebelik oluşma şansı vardır. Tek taraftaki yumurtalık ve tüp birlikte alınsa da (salpingoooferektomi)...

Sayfayı Paylaş