gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Postişli gelin saçı modelleri yeni

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

postişli gelin saçı modelleri postişli gelin başı modelleri 2012 trendleri burada arkadaşlar. Biz kadınlar depresyona girince, depresyondan kurtulmak için ilk iş kuaföre gider saç rengimizi değişir ya da daha da büyük bir cesaret gösterip saçlarımızı kestiririz. Ve çoğumuz saçlarımızı kestirdikten sonra pişman olur, saçlarımız hemen uzasın ister ve çabuk saç uzatması için ne gerekiyorsa yaparız. Ya dao lmadı, postiş kullanımından yana kılarız tercihimizi. Tıpkı kısa saçlara sahip olan gelin adayları gibi ya da kepçe kulaklarını gizlemek isteyen gelin adayları gibi... Bahane bitmez, istekler postiş der yani:) Uzun lafın kısası Melek'lerim, bu sayfamızda bahsi geçen gelin adayları için postişli gelin saçı modelleri sunuyor ve gelin başı modelinde henüz karar vermemiş olupta, seyrek saçlı gelinler için postişli gelin başı modelleri sunuyoruz:) [​IMG]

Postişli gelin saçı modelleri yeni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin topuzu,gelin saç modelleri

gelin topuzu,gelin saç modelleri

gelin topuzu gelin topuzu modelleri topuz saç modelleri topuz gelinlik
  2. Gelin Saçı Modelleri Yeni evlenecek meleklerimize özelll

Gelin Saçı Modelleri Yeni evlenecek meleklerimize özelll

gelin saç modelleri gelin saçı saçları nişan saç modelleri 2011 gelinlik sac duzumleri 2011 Gelin başları yada saçları belkide gelinliğinin modelinden sonraki en önemli unsur. Hatta ben bir geline bakınca ilk saçına makyajına , sonra gelinliğine bakar ayakkabısını göremedim diye çıldırırım. Eger ki nazım gecen biri ise açtırır bakarım:D Gelin dedigin Saçları ile o kadar güzel olmalılar ki...
  3. Değişik gelin saçı modelleri

Değişik gelin saçı modelleri

değişik gelin saçı, başı, topuzu, modelleri, 2011 trendleri burada arkadaşlar. Gelinliğiniz ve tüm gelinlik aksesuarlarınız tamam. Peki ya gelin saçı modeliniz? Henüz bir karar veremediniz mi? Tüm modeller birbirinin benzeri ve siz değişik bir model mi istiyor sunuz? O halde buyrun Melek'ler.
  4. 2012 Gelin saç modelleri

2012 Gelin saç modelleri

2012 gelin saç modelleri, uzun gelin saç modelleri, kısa gelin saç modelleri, şekilleri, trendleri, en yenileri, en güzelleri burada arkadaşlar İster uzun, ister kısa olsun, hangi saç tipi olursa olsun, önemli oaln doğru saç modelini yakalamaktır diyor ve bu makalemizde, 2012'nin en güzel ve en trend gelin saç modellerini, sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. 2012 gelin saç modasında, saç...
  5. Yeni Gelin Saçı Aksesuarları

Yeni Gelin Saçı Aksesuarları

Yeni Gelin Saçı Aksesuarları 2012 Gelin Saçı Aksesuarları 2012 yılında dünya evine girecek oaln tüm gelinlere ve gelin adaylarına bu sayfamızda yılın en şık gelin saçı akseauarlarını paylaşıyoruz Melek'ler.

Sayfayı Paylaş