gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

potre yapın avatarınız olsun

Konu, 'Teknik Destek' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: potre yapın avatarınız olsun
    valla anlasam yapacamda hicbiseycik anlamadim citosummm

3. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: potre yapın avatarınız olsun

valla bende hem anlamadı hemde bilemedim çitos be güzelim :kızılötesi:

potre yapın avatarınız olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. testere türk yapımı olsa

testere türk yapımı olsa

bir Türkopat, bir kurban ve kurbanın hayatı üzerine kurulmuş bi oyun. kurban gözlerini ıssız bi odada açar ve karşısındaki ekranda pskiopatın yöneldirmesiyle ölümüne oyuna başlar . . . Ama ya hem Türkopat hem de kurban Türk olursa . . . kurban : - bu ne! Nerdeyim ben ? Türkopat: - seninle bi oyun oynamak istiyorum . . . K : - kimsin sen? Neresi burası ?Ne oyunu? T : - bak tam 30 saniye...
  2. birkaç avatarda benden olsun.....

birkaç avatarda benden olsun.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. avatarların dili olsa konuşcakkk...

avatarların dili olsa konuşcakkk...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. ünlüler msn avatarınız olsun

ünlüler msn avatarınız olsun

5. İmza Ve Avatar Yapılır!!.

İmza Ve Avatar Yapılır!!.

Merhabalar melekçiklerim.Baktım sitede bu konuyla ilgilenen kalmamış ben işe el koyayım dedim:) Fazla zor şeyler istemeyin haa :DOna göre.... Not:MESAJ SAYISI:20 ve üzeri olan arkadaşlarıma yardımcı olacağım... Yaptığım avatar ve imzalara örnekler:

Sayfayı Paylaş