gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Poyraz Karayel Dizisin de Hacker Kız Kim?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kanal d ekranlarının sevilen dizisi"Poyraz Karayel" yeni sezona yepyeni oyuncular ile başlayarak izleyici ekran başına kilitlemeyi başardı. Diziye dahil olan ve ilk andan itibaren izleyicinin de büyük bir dikkatini çeken hacker kız karakterinde ki Hare Sürel merak konusu oldu. Dizi de Poyraz'ın kardeşini ve Adil Topal'ın kızını canlandıran Hare Sürel bu arada Zülfikar ile de dizi de aşk yaşayabilir.
    Kendisi hakkın da bilgi edinmek isteyenler için gereken bilgileri bu yazımız da paylaşıyoruz.

11831717_473880682783417_7518430386303665204_n.png

Kanal D’nin sevilen dizisi “Poyraz Karayel” ekibine genç oyuncu Hare Sürel de dahil oldu. Dizide Poyraz’ın küresel sermayeye savaş açmış hacker kardeşini canlandıran oyuncu, “Meltem’i senaryoyu okuduğum an çok sevdim” dedi.
    * Yeni sezonda başlayacak pek çok iş varken, neden “Poyraz Karayel”i tercih ettiniz?
    - “Poyraz Karayel”in hikaye, oyunculuk ve yapım olarak diğerlerinden farklı bir yerde durduğunu düşünüyorum. Meltem Karayel karakterini de ilk okuduğum anda sevdim. Bu sezon, hatta şimdiye dek hiç rastlamadığım sıra dışı bir karakter... Bir oyuncu için de sıra dışı bir fırsat.
    * Geçen sezon “Poyraz Karayel”i izliyor muydunuz?
    - Çalıştığım için düzenli olarak izleyemiyordum ama geçen sezonun güçlü yapımlarından biri olarak dikkatimi çekmişti.
    * Hiç düzenli takip ettiğiniz bir dizi var mı?
    - İşim gereği tüm diziler hakkında fikir sahibiyim fakat çok düzenli takip edebildiğim bir dizi yok.
    * Peki sizi çok etkileyen şu Meltem karakterinden bize de söz eder misiniz? Nasıl biridir bu Meltem?
    - Meltem, Poyraz Karayel’in kız kardeşi. Bilgisayar mühendisliği okuduktan sonra küresel sermayeye savaş açmış bir hacker. Poyraz’la ilişkileri uzun zamandır kopuk, Aile Bağları güçlü değil. Mücadeleci ve zeki... Zaman zaman da agresif, hatta sınırlarda gezinen biri bile diyebiliriz. Hayatını ilkeleri uğruna şekillendirmiş, cesur bir kadın.

MELTEM İLE ZÜLFİKAR’IN HAYATA BAKIŞ AÇISI AYNI
    * Meltem küresel sermayeye takmış durumda, Zülfikar da onunla aynı kafada... Ne dersiniz, ikisi arasında bir aşk doğabilir mi?
    - Küresel sermaye özelinde Zülfikar’la bakış açıları aynı diyebiliriz ama Meltem hiçbir düzene boyun eğmemiş, karakterini polis ya da mafya her türlü güce karşıt konumlandırmış bir kadın. Her şeye rağmen Zülfikar’ın mertliğiyle Meltem’in gözü karalığı onları buluşturabilir mi derseniz, bekleyip göreceğiz.
    * Sizin abiniz ya da kardeşiniz var mı?
    - Benden 5 yaş büyük bir ablam var. Özellikle 20’li yaşlarımızdan sonra ilişkimiz daha da güçlendi fakat şu an maalesef birbirimize cismen çok uzağız. O Amerika’da yaşıyor.
    * Diziden çok sinema filmi ve tiyatro yapıyorsunuz. Tesadüf mü yoksa özel bir tercih mi bu?
    - Parçası olduğum işleri birbirinden ayırmamaya gayret ediyorum. Sinema, tiyatro ya da dizi... İçinde yer almayı seçtiğim her iş benim için yeni bir dünya, yeni bir hayal alanı olduğundan özenle ve heyecanla çalışıyorum.
    * Çoğu kişi masum ve farklı bir yüzünüz olduğu düşüncesinde. Siz kendinizi güzel buluyor musunuz?
    - Açıkçası ilk özelliğimin güzellik olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleme: 9 Ekim 2015
Poyraz Karayel Dizisin de Hacker Kız Kim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karadayı Dizisin de Yaver Kim?

Karadayı Dizisin de Yaver Kim?

Bu konu karadayı dizisinde yaver isimli kişinin kim olduğuna dair bilgilere yer vermektedir. Ekranların sevilen dizisi Karadayı'da heyecan dorukta diyebilirim. Son bölüm fragmanını izleyenler dizi de Yaver isimli birinin geçitğini görmüştür. Akıllarda soru işareti bırakan Yaver kim? Diziye katılacak yeni bir karakter mi yoksa birinin lakabı mı? Merak ettiğinizi bilerek hemen sorunuzun...
  2. Poyraz Karayel Dizi Konusu ve Oyuncuları

Poyraz Karayel Dizi Konusu ve Oyuncuları

poyraz karayel oyuncuları, poyraz karayel dizisinin konusu, poyraz karayel dizisinin oyuncuları Kanal d ekranlarının yepyeni dizisi olan "Poyraz Karayel" ekranlara fırtına gibi bir giriş yaptı. İzleyici tarafından da oldukça beğenilen dizi bakalım önümüz de ki günler ed reytingiler karşısın da tutunabilecek mi? Dizi ilginç konusu ve güçlü oyuncuları tarafındanz dikkat çekiyor. Poyraz...
  3. Poyraz Karayel Dizisinde Sinan Karayel Kimdir?

Poyraz Karayel Dizisinde Sinan Karayel Kimdir?

sinan karayel biyografi, poyraz karayel çocuk oyuncusu, poyraz karayel dizi oyuncuları, poyraz karayel dizisinin oyuncuları, ataberk mutlu biyografi Reklamlardan ve dizilerden yakından tanıdığımız çocuk oyuncu Ataberk Mutlu, şu sıralar ekranların yepyeni dizisi olan "Poyraz Karayel" de çocuk oyuncu Sinan Karayel karakterini canlandırıyor. Yetenekli ve sempatik çocuk uyuncu Ataberk...
  4. Poyraz Karayel Dizisinden Replikler

Poyraz Karayel Dizisinden Replikler

poyraz karayel sözleri, poyraz karayel dizi replikleri, poyraz karayel dizi oyuncuları, poyraz karayel hangi kanalda Kanal d ekranlarının yepyeni dizisi "Poyraz Karayel" izleyicinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Başrollerini Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli'nin oynadığı dizide geçen replikler ise oldukça ilgi görüyor. Sizler için dizide geçen beğenilen replikleri sunuyoruz....
  5. Poyraz Karayel Ayşegül'ün Kıyafetleri

Poyraz Karayel Ayşegül'ün Kıyafetleri

Kanal d ekranlarının kısa sürede fenomen dizisi haline gelen"Poyraz Karayel" dizi konusu oyuncuları kadar dizinin başrol karakterlerinden biri olan Ayşegül(Burçin Terzioğlu) kıyafetleri de oldukça merak uyandırdı. Ekran başında ki birçok izleyicinin beğenisini kazanan Ayşegül'ün dizi de giydiği kıyafetlerinden bazılarını sizler için paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş