gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Poyraz Karayel Dizisinden Replikler

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

poyraz karayel sözleri, poyraz karayel dizi replikleri, poyraz karayel dizi oyuncuları, poyraz karayel hangi kanalda Kanal d ekranlarının yepyeni dizisi "Poyraz Karayel" izleyicinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Başrollerini Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli'nin oynadığı dizide geçen replikler ise oldukça ilgi görüyor. Sizler için dizide geçen beğenilen replikleri sunuyoruz. poyraz-karayel-fragman-izle-35580.jpg

- Beyefendi aşık olmuş ya.
    – OoooOooO
    – Adı Pelin baba. Melek gibi. Altın sarısı saçları var.. Mavi gözler.. Böyle burnu biraz hafif kalkık. Baba görmen lazım, çok güzel..
    – Kızları kendimize nasıl aşık ederiz. En kestirme yolu ona pislik gibi davranmaktır.

- Ya bu aşk acısı denilen şey nasıl birşeymiş yaa.
    – Hayat zor değil be Sinan, biz beceriksisiz.
    – Çocukken herşey daha güzeldi.
    – Çocukken derken, ne zamandır yani?
    – İşte bir kaç ay önce.
    – Oğlum sen hâlâ çocuksun.
    – Maalesef.

Gökten bela yağdığını düşün, seninde kaçacak, saklanacak hiç bir yerin olmadığını düşün.. İşte aşk böyle birşey.

- P: Aaa napıyosun be manyak.
    – S: şey.. Ben sinan.

- Neden Doktor oldun?
    – Bilmem, sen neden Polis oldun?
    – Kızlar üniformalı erkeklere bayılır dediler.
    :)

poyraz-karayel-dizisi-replikleri

Başını belaya sokmayacağına söz verirsen ben seni götürürüm sırf o sevimli çocuğun hatrına ama.

- Ya alıp kaçırsaydı sinanı o manyak?
    – Manyak dediğiniz o çocuğun babası.

Başını belaya sokacağını biliyordum.

- Siz küstahlığıda tam beceremiyorsunuz?
    – Hayatımda gördüğüm en zavallı insan değilsen bile ilk üçe kesin girersin.
    – Ben bu lafları daha önce duymuştum, biliyor musun?
    – Hiç şaşırmadım. Beyoğlu 3. sınıf barlarında dikiş tutturamamış kadınlar daha önce bunu söylemiştir, elindeki kadehide yüzüne boşaltmıştır kesin.
    – Yok ya, o kadar da kaba biri değildi.
    – Hıı, naptı?
    – Evlendi benle. (Tebessüm..)

- İşlemediğim bir suç yüzünden hapis yattım. Yetmedi üstüne oğlumu kaybettim.
    – Bende kardeşimi kaybettim. Annemi kaybettim.

- Senin en azından başının ucunda bir baban vardı.
    – Sen bütün İstanbul’a baba oldun, bir tek evlatlarına baba olamadın.

Biri bana oyun oynuyor, biri bana fena kafayı takmış.

- Herşey ayı eskisi gibi olacak.
    – Söz mü?
    – Ben ne zaman yalan söyledim.
    – Her zaman.
    – Oğlum sana ne zaman yalan söyledim.

Biraz değişik bir adam. Biraz serseri bir tipi var. Hani böyle tutunamamışta bir tutsa bırakmıcakmış gibi. Şimdi baktığında bir eşi yok. Boşanmış, gelecek desen oda yok. Romantikte değil hatta kaba. Anne ben aşık oluyorum. Bu berbat adama çok fena aşık oluyorum. Şimdi böyle yaslasaydım başımı omzuna, sana Poyraz’ı anlatsaydım. Sen uzak dur o serseriden deseydin. Ben ağlasaydım. Sen bana kıyamasaydın. Keşke bunları babamada anlatabilseydim…

- Hadi anlat bakalım. Kimsin sen?
    – Polistim ben. Şimdi yalnızca oğlunu geri almaya çalışan bir babayım.

Onunla tanıştığım güne lanet ediyorum.

Babam bana hiç ayrılmayacağız derdi.

O serseri ailemi mahvetti.

Bana kalsa ilk günden sıkardım kafasına.

Her insan ikinci bir şansı hak eder

Kim ne derse desin o benim babam.

Ama o yinede başıma gelen en güzel şey.

Poyraz Karayel Dizisinden Replikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Poyraz Karayel Dizisinde Sinan Karayel Kimdir?

Poyraz Karayel Dizisinde Sinan Karayel Kimdir?

sinan karayel biyografi, poyraz karayel çocuk oyuncusu, poyraz karayel dizi oyuncuları, poyraz karayel dizisinin oyuncuları, ataberk mutlu biyografi Reklamlardan ve dizilerden yakından tanıdığımız çocuk oyuncu Ataberk Mutlu, şu sıralar ekranların yepyeni dizisi olan "Poyraz Karayel" de çocuk oyuncu Sinan Karayel karakterini canlandırıyor. Yetenekli ve sempatik çocuk uyuncu Ataberk...
  2. Poyraz Karayel Dizisinde Engin Benli(Zafer) Kimdir?

Poyraz Karayel Dizisinde Engin Benli(Zafer) Kimdir?

poyraz karayel dizi oyuncuları, poyraz karayel engin benli, poyraz karayel zafer kimdir, engin benli biyografi, engin benlinin hayatı Ekranların yeni fenomen dizi olma yolun da emin adımlarla ilerlemeye devam eden "Poyraz Karayel" konusu ve dizi oyuncuları ile seyircinin dikkatini çekerek beğeni kazanmaya devam ediyor. Dizide Zafer karakterini canlandıran Engin Benli hakkın da merak...
  3. Poyraz Karayel Ayşegül'ün Kıyafetleri

Poyraz Karayel Ayşegül'ün Kıyafetleri

Kanal d ekranlarının kısa sürede fenomen dizisi haline gelen"Poyraz Karayel" dizi konusu oyuncuları kadar dizinin başrol karakterlerinden biri olan Ayşegül(Burçin Terzioğlu) kıyafetleri de oldukça merak uyandırdı. Ekran başında ki birçok izleyicinin beğenisini kazanan Ayşegül'ün dizi de giydiği kıyafetlerinden bazılarını sizler için paylaşıyoruz.
  4. Poyraz Karayel Dizisinden En Güzel Replikler

Poyraz Karayel Dizisinden En Güzel Replikler

Kanal d ekranlarının sevilen dizilerinden "Poyraz Karayel" ekran başındakilerin beğenisini kazanarak reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Poyraz ve Ayşegül aşkının yanısıra dizi de geçen kara mizah diziyi izleyenler tarafından beğeni ile takip ediliyor. Dizi de yer alan replikler ise dikkat çekiyor. Zülfikar, Ayşegül, Poyraz ve diğerlerinin dizi de söylediği sözler replik olarak...
  5. Poyraz Karayel 47.ci Bölüm Son Fragman

Poyraz Karayel 47.ci Bölüm Son Fragman

Kanal d ekranlarının fenomen dizisi haline gelen "Poyraz Karayel" geçen hafta ki heyecan dolu bölümü ile izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başardı. Adil Topal'ın talimatı ile Sefer ve Sema'yı oyuna getiren adamlar, Sefer'in gözleri önün de sevdiği kadın eşi Sema ve evlatlık aldıkları çocuğa kurşun yağdırdılar. Amaçları Sefer'i sevdiği kadının ölümünü izlettirmek ve ona çok büyük...

Sayfayı Paylaş