gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Poyraz Karayel İlker Kaleli Kimdir?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

poyraz karayel ilker kaleli, ilker kaleli kimdir, ilker kaleli biyografi, poyraz karayel dizi oyuncuları Ekranların yepyeni dizisi "Poyraz Karayel" izleyicisi ile geçen hafta oynanan ilk bölümü ile buluştu. İlk bölümün oynaması ile birlikte izlenimler izleyici tarafından oldukça iyi diyebiliriz. İlgi gören dizinin başrol oyuncularından olan İlker Kaleli dizide Poyraz Karayel karakterini canlandırıyor. İlker Kaleli hayranları için kendisinin hayatı, özgeçmişi biyografi bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. İlker Kalelinin boyu, kilosu gibi merak edilen bilgilerde yine bu yazımız da;)
    Faik-Şaşmaz-Falko.jpg
    5 Mart1983 yılında yarı Alman yarı Türk bir Anne ve Van’lı bir Baba’nın oğlu olarak İstanbul’da dünyaya geldi. kültür Üniversitesi Sanat Yönetimi Bölümünden mezun oldu. Oyunculuk dersleri almıştır. Üniversiteden mezun olduktan sonra iki yıl kadar Dj olarak müzik yapıp müzik direktörü olarak çalışmıştır. Eğitime önem veren İlker Kaleli eğitimine Londra’da devam etmiştir. Londra’yı çok beğendiği için orada yerleşip hayatını orada sürdürme kararı alır. DiziOyunculari.Biz En son Kanal D’nin Kayıp Şehir Dizisinde başrol oynayan Kaleli kendisini sempatik tavırlarıyla izleyicilerine sevdirip herkes tarafından tanınmaya başladı. Kayıp Şehir Dizisindeki bu başarısı kendisine gelen teklifleri arttırmıştır ve bu ilgiyi gören Kaleli Türkiye’ye yerleşmeye karar vermiştir. Yakışıklı oyuncunun fiziksel özellikleri de gayet dikkat çekici 187 cm boyuyla 65 kg olması genç kızların hayranlığını kazanmasında etkili olsa gerek.
    İlker Kaleli (Poyraz Karayel)’nin Dizileri Ve Filmleri

Kayıp Şehir
    Silsile
    Kayıp DiziOyunculari.Biz
    Son
    Poyraz Karayel

Poyraz Karayel İlker Kaleli Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Poyraz Karayel Dizisinde Sinan Karayel Kimdir?

Poyraz Karayel Dizisinde Sinan Karayel Kimdir?

sinan karayel biyografi, poyraz karayel çocuk oyuncusu, poyraz karayel dizi oyuncuları, poyraz karayel dizisinin oyuncuları, ataberk mutlu biyografi Reklamlardan ve dizilerden yakından tanıdığımız çocuk oyuncu Ataberk Mutlu, şu sıralar ekranların yepyeni dizisi olan "Poyraz Karayel" de çocuk oyuncu Sinan Karayel karakterini canlandırıyor. Yetenekli ve sempatik çocuk uyuncu Ataberk...
  2. Poyraz Karayel Dizisinde Engin Benli(Zafer) Kimdir?

Poyraz Karayel Dizisinde Engin Benli(Zafer) Kimdir?

poyraz karayel dizi oyuncuları, poyraz karayel engin benli, poyraz karayel zafer kimdir, engin benli biyografi, engin benlinin hayatı Ekranların yeni fenomen dizi olma yolun da emin adımlarla ilerlemeye devam eden "Poyraz Karayel" konusu ve dizi oyuncuları ile seyircinin dikkatini çekerek beğeni kazanmaya devam ediyor. Dizide Zafer karakterini canlandıran Engin Benli hakkın da merak...
  3. Poyraz Karayel Musa Uzunlar(Bahri Umman) Kimdir?

Poyraz Karayel Musa Uzunlar(Bahri Umman) Kimdir?

poyraz karayel dizi oyuncuları, poyraz karayel bahri umman, poyraz karayel musa uzunlar kimdir, musa uzunlar biyografi Poyraz Karayel dizisin de bir mafya babasını canlandıran Musa Uzunlar dizide ki karakter ismi il Bahri Umman hakkın da bilgi edinmek isteyenler için sanatçının biyografi bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. Doğum Tarihi : 22 Nisan 1959 Yaşı : 55 Doğum Yeri : Antalya Burcu...
  4. Poyraz Karayel-İlker Kaleli elleri ellerime

Poyraz Karayel-İlker Kaleli elleri ellerime

[MEDIA] İlker Kaleli Elleri Ellerime (Poyraz Karayel) Şarkı Sözleri Seni gördüm göreli Şaşırdım, dolaşırım bir başıma Seni bildim bileli Kaçırdım şu aklı başımdan Elleri ellerime Gözleri gözlerime Saçları saçlarıma Karışan bir sen olsan Seni gördüm göreli Şaşırdım, dolaşırım bir başıma Seni bildim bileli Kaçırdım şu aklı başımdan Elleri ellerime Gözleri gözlerime Saçları saçlarıma Karışan...
  5. Poyraz Karayel Meltem(Hare Sürel)Kimdir?

Poyraz Karayel Meltem(Hare Sürel)Kimdir?

Ekranların sevilen dizisi "Poyraz Karayel" kadrosuna dahil olan Hare Sürel, dizi de oldukça başarılı bir hacker kız karakterini canlandırıyor. Daha önce oynadığı dizi ve sinema filmleri ile oldukça başarılı performanslar gösteren güzel oyuncunun biyografi bilgilerini sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Son olarak Medcezir dizisinde Leyla karakterini canlandıran Hare Sürel...

Sayfayı Paylaş