gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Poyraz Karayel'in Son Bölümde Söylediği "Doktor" Şarkı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kanal d ekranlarının fenomen dizisi haline gelen "Poyraz Karayel2 Ayşegül ile yaşadığı aşkın yanısıra tutkun olduğu oğlu ve çevresin de gelişen tehlikeli oyunlar karşısın da bir hayli mücadele etmek zorun da kalıyor. Poyraz Karayel dizisinin son bölümün de balkon sefası yaparken Ayşegül'e gitarla söylediği bir parça birçok kişi tarafından merak uyandırdı. Duygusal söz ve müzikten oluşan parçanın asıl sahibi Can Bonomo...
    Doktor/Hikayem bitmedi isimli parçayı seslendiren İlker Kaleli yani Poyraz Karayel'in şarkı sözlerini sizlyer için yayınlıyoruz.
    ilker-kaleli-elleri-ellerime-poyraz-karayel_8021483-11660_1280x720.jpg

Doktor/Hikayem Bitmedi Şarkı Sözleri

Bir hikayem var
    Bir hikayem bitmedi
    Yorgandan yastıktan
    Kokusu gitmedi

Yaz bana ne yazarsan yaz doktor

Mutsuzum çok hastayım güldür beni doktor
    Öldüm ama hayattayım tarifi çok zor
    Çıkmaz bir sokaktayım gel bul beni doktor
    Sanki çocuk yaştayım bana bilmeceler sor

Hava kapanır eser batıdan
    Bir çocuk evine döner yatıdan
    Soy beni sol baştan doktor
    Al kurtar beni bu sıkıntıdan

Bitince kara kışlar
    Ulaşır ona mektubumla kuşlar
    Dinince yakarışlar
    Belki de yeni bir ömür başlar

Poyraz Karayel'in Son Bölümde Söylediği "Doktor" Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün Ölürken Söylediği Son Söz..

Atatürk'ün Ölürken Söylediği Son Söz..

Her insanın karşılaşacağı ölüm gerçeğinin son saniyeleri geldiğinde, o sırada yanında bulunanlardan Dr. Neşet Ömer bey “Dilinizi göreyim efendim. Lütfen dilinizi dışarıya doğru çıkartın” diye telaşlanırken, Atatürk, Dr. Neşet Ömer beye bakarak “VE ALEYKÜMÜSSELAM” diyerek gözlerini kapatmıştır. (Kılıç Ali’nin Anıları Sh 659. Hulusi TURGUT) Peki, o sırada Atatürk’ün yanında bulunanlar telaş ve...
  2. Poyraz Karayel'in Söylediği "Elleri Ellerime" Şarkı Sözleri

Poyraz Karayel'in Söylediği "Elleri Ellerime" Şarkı Sözleri

poyraz karayel dizi müzikleri, poyraz karayel dizi oyuncuları, poyrazın söylediği şarkı kim ait, poyrazın söylediği şarkının sözleri Kanal d ekranlarının yeni olmasına rağlen kısa sürede oldukça popüler olan dizisi "Poyraz Karayel" gün geçtikçe daha çok hayran kitlesine sahip olmaya devam ediyor. Dizinin 4 Şubat akşamı oynayacak olan bölümün de Poyraz, elin de gitarı ile şarkı...
  3. Poyraz Karayel Son Bölüm Fragmanı

Poyraz Karayel Son Bölüm Fragmanı

Kanal d ekranlarının yeni olmasına rağmen kısa sürede izleyici tarafından çok sevilen dizisi Poyraz Karayel tutkunları için dizinin yeni bölüm fragmanını sizler için paylaşıyoruz. [MEDIA]
  4. Poyraz Karayel 13.cü Son Bölüm Fragmanı

Poyraz Karayel 13.cü Son Bölüm Fragmanı

Kanal d ekranlarının fenomen dizisi haline gelen"Poyraz Karayel" hayranları için dizinin son bölüm fragmanını bu yazımız da paylaşıyoruz. Poyraz, hastane de yaşam kalım mücadelesi veriyor... Bahri Umman Poyraz'ı kendisi için ölmeyi göze aldığı için acaba affedecek mi?Bunları dizinin yeni bölümün de hep birlikte izleyip öğrenmemiz mümkün olacak;) [MEDIA]
  5. Can Bonomo- Hikayem Bitmedi Şarkı Sözü (Poyraz Karayel Doktor)

Can Bonomo- Hikayem Bitmedi Şarkı Sözü (Poyraz Karayel Doktor)

Bir hikayem var Bir hikayem bitmedi Yorgandan yastıktan Kokusu gitmedi Yaz bana ne yazarsan yaz doktor Ağladım ağlamaklar yetmedi Mutsuzum çok hastayım güldür beni doktor Öldüm ama hayattayım tarifi çok zor Çıkmaz bir sokaktayım gel bul beni doktor Sanki çocuk yaştayım bana bilmeceler sor Hava kapanır eser batıdan Bir çocuk evine döner yatıdan Soy beni sol baştan doktor Al...

Sayfayı Paylaş