gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Poyraz Karayel'in Söylediği "Elleri Ellerime" Şarkı Sözleri

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

poyraz karayel dizi müzikleri, poyraz karayel dizi oyuncuları, poyrazın söylediği şarkı kim ait, poyrazın söylediği şarkının sözleri Kanal d ekranlarının yeni olmasına rağlen kısa sürede oldukça popüler olan dizisi "Poyraz Karayel" gün geçtikçe daha çok hayran kitlesine sahip olmaya devam ediyor. Dizinin 4 Şubat akşamı oynayacak olan bölümün de Poyraz, elin de gitarı ile şarkı söylüyor. Fragmanlarda izlediğimiz Poyraz'ın söylediği bu şarkıyı merak edenler için hemen söylüyoruz şarkı Duman'a ait olan "Elleri Ellerime" şarkısı...
    Şimdi sizlere bu merak edilen ve sevilen şarkının sözlerini paylaşıyoruz.
    ilker-kaleli-elleri-ellerime-poyraz-karayel.jpg
    27222432.jpg
    DUMAN-ELLERİ ELLERİME ŞARKI SÖZLERİ
    Seni gördüm göreli
    Şaşırdım, dolaşırım bir başıma
    Seni bildim bileli
    Kaçırdım şu aklı başımdan

Elleri ellerime
    Gözleri gözlerime
    Saçları saçlarıma
    Karışan bir sen olsan

Poyraz Karayel'in Söylediği "Elleri Ellerime" Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey Güney Cemrenin söylediği şarkının sözleri

Kuzey Güney Cemrenin söylediği şarkının sözleri

Kuzey Güney Cemrenin söylediği şarkının sözleri neydi arkadaşlar izleyen ve o şarkının sözlerini bilen varsa lütfen yazsın.
  2. Kuzey Güney Dizisinde Cemre'nin Söylediği Şarkının Sözleri

Kuzey Güney Dizisinde Cemre'nin Söylediği Şarkının Sözleri

Kuzey Güney Cemrenin söylediği Ölürüm hasretine sözleri Kuzey Güney Ölürüm hasretine sözleri Ekranların sevilen dizisi Kuzey Güney'de Cemre karakterinin söylediği şarkının sözlerini merak eden var mı içinizde melekler ? İşte Cemre'nin söylediği o şarkı :tik: Gördünmü bak bizden öteside varmis... Yasananlarin hepsi meger birer yalanmis... Kaderimde buda mi vardi? Sevdigimi baskalariyla...
  3. Kayıp Şehir İrfanın söylediği şarkının sözleri

Kayıp Şehir İrfanın söylediği şarkının sözleri

Kızlar Kayıp Şehiri izliyormusunuz ? Ya o dizide 14.bölümde İrfan bir şarkı söyledi onun sözlerini yazabilirmisiniz ?
  4. Poyraz Karayel-İlker Kaleli elleri ellerime

Poyraz Karayel-İlker Kaleli elleri ellerime

[MEDIA] İlker Kaleli Elleri Ellerime (Poyraz Karayel) Şarkı Sözleri Seni gördüm göreli Şaşırdım, dolaşırım bir başıma Seni bildim bileli Kaçırdım şu aklı başımdan Elleri ellerime Gözleri gözlerime Saçları saçlarıma Karışan bir sen olsan Seni gördüm göreli Şaşırdım, dolaşırım bir başıma Seni bildim bileli Kaçırdım şu aklı başımdan Elleri ellerime Gözleri gözlerime Saçları saçlarıma Karışan...
  5. Poyraz Karayel'in Son Bölümde Söylediği "Doktor" Şarkı Sözleri

Poyraz Karayel'in Son Bölümde Söylediği "Doktor" Şarkı Sözleri

Kanal d ekranlarının fenomen dizisi haline gelen "Poyraz Karayel2 Ayşegül ile yaşadığı aşkın yanısıra tutkun olduğu oğlu ve çevresin de gelişen tehlikeli oyunlar karşısın da bir hayli mücadele etmek zorun da kalıyor. Poyraz Karayel dizisinin son bölümün de balkon sefası yaparken Ayşegül'e gitarla söylediği bir parça birçok kişi tarafından merak uyandırdı. Duygusal söz ve müzikten oluşan...

Sayfayı Paylaş