gebe
  1. yasenil

yasenil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Pozitif düşünce grubu

Konu, 'Fan Club' kısmında yasenil tarafından paylaşıldı.

pozitif düşünce pozitif düşünce video hamilelikte Sevgi dolu melekler...
    Benim gibi pozitif dusunen, zor olsada olumsuzlari olumluya cevirebilen yada cevirmeyi deniyenler , grubumuza hgeldinizzzzzz.

Pozitif enerjimizi bu sayfada paylasabilir boylece tum evrene o guzel enerjiyi dagitabiliriz ...

sevgi dolu opucukler

2. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    pozitif düşünmek benim için biraz zor itiraf ediyorum ama bunu hergeçen gün biraz daha başardığımı da biliyorum.olumlu düşüncenin yaşamımızda tercihlerimizde çok rolü var.o yüzden slogan şu; hayat bir oyunsa rolümüz mutluluk olsun:)

3. pelinezgi

pelinezgi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende güzel düşünp güzel yaşamak taraftarıyım. tabi kendimi kandırmadan...

Pozitif düşünce grubu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Koridor - Esir Düştüm

Grup Koridor - Esir Düştüm

grup koridor esir düştüm akor esir düştüm akor Nasıl düştüm bu aşka Yoktu senden başka cezam yar Tenimdeki parmak izlerin Ele verir bende seni yar Yırtıp yaktın resimlerini Yakamadım bir kendimi Bu sabıka senin eserin Esir düştüm ben sana Sabıkam yoktu başka Sende gittin bu aşka Alay ettin sevgimi Kahrettim geçelerde Mutlulugu aradım başka Türlü şeylerde
  2. Grup Düş - Son Sahne

Grup Düş - Son Sahne

Madem ayrılık var birazdan Durma söyle bana bittiğini söyle Madem bu son bakışmalar seninle Durma söyle hadi elveda de Son dakikalar son bakışmalar Geçiyor gözlerimizden Bırak kendini çok özel bu gece Ayrılık var seninle oyun bitiyor bu gece Bırak kendini son yıldızız seninle Tut biraz ellerimi bu son saniye (sahne) Bugün yine güneş doğacak Ama sensiz parlayacak Beni ısıtmayacak Sokaklar...
  3. Grup Düş - Serçe

Grup Düş - Serçe

Dalga dalga saçları Demin ellerimin arasındaydı Yumuşak sıcak bakışları Yeniden hayallerimde kaldı İlk defa isyan ediyorum kaderime Üç beş günlük sevgimi Şimdi çoktan yeller aldı Neler yaptım ben Neler koptu yüreğimden İlk defa isyan ediyorum kaderime Tüm gücüm tükeniyor Bakamıyorum artık göklere Avcumun içinde Sana benzeyen bir küçük serçe Her an kaçacak gibi Gözlerime bakıp çırpınıyor...
  4. Pozitif düşünün...

Pozitif düşünün...

Memleketimizde iyimserler kötümserlere kızınca “Hiç mi pozitif bir şey yok bu memlekette birader” diye çıkışırlar. İşte size pozitif bir bahçıvan... Seyahatten dönen ev sahibi telefon açmış, konuşuyorlar: - Nasıl, her şey yolunda mı? - Yolunda... Küreğin sapı kırıldı, şu anda onu tamir ediyordum. - Neden kırıldı? - Köpeğinize mezar kazarken zorlamışım, ondan kırıldı. - Nee! Köpeğim mi öldü? -...
  5. Pozitif Düşünce

Pozitif Düşünce

bilinçaltı temizleme teknikleri Düşüncenin gücü ile istediğimiz şeylere sahip olabiliriz. Düşünce çok etkili bir güçtür. Eğer kişiler her günkü düşünce kalıplarını kontrol etmek için çaba harcamazlarsa yaşamlarında olumsuz birçok olay yaşayabilirler. Kişiler negatif düşünce stillerini değiştirerek bilinçaltlarına pozitif düşünce tohumlarını ektiklerinde olumlu yönde çok büyük değişiklikler...

Sayfayı Paylaş