gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Pozitif düşünün...

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

[FONT=Times New Roman, Times, serif]Memleketimizde iyimserler kötümserlere kızınca “Hiç mi pozitif bir şey yok bu memlekette birader” diye çıkışırlar. İşte size pozitif bir bahçıvan... Seyahatten dönen ev sahibi telefon açmış, konuşuyorlar: - Nasıl, her şey yolunda mı?
    - Yolunda... Küreğin sapı kırıldı, şu anda onu tamir ediyordum.
    - Neden kırıldı?
    - Köpeğinize mezar kazarken zorlamışım, ondan kırıldı.
    - Nee! Köpeğim mi öldü?
    - Maalesef havuza düştü?
    - Benim köpeğim çok iyi yüzerdi; havuzda nasıl ölür?
    - Havuzun suyu boşalmıştı, atlayınca betona çakıldı.
    - Havuzu yeni doldurtmuştuk, neden boşalttınız?
    - İtfaiyeciler evdeki yangını söndürürken ilave suya ihtiyaç duydular.
    - Neee evde yangın mı çıktı?
    - Evet efendim. Annenizin vefatı dolayısıyla taziyeye gelenlerden biri yanık sigara bırakmış.
    - Annem mi öldü? Yahu kadın daha iki hafta önce sapasağlamdı?
    - Haklısınız da... Yatak odanızda karınızla en yakın arkadaşınızı aynı yatakta görünce kalbine inmiş.
    - Yahu hiç pozitif bir haber yok mu adam sende?
    - Var efendim... Geçen gün siz AIDS testi yaptırmıştınız ya... Sonucu geldi, pozitif...
    [/FONT]

alıntıdır......

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Pozitif düşünün...
    Offff üstü üste"
    Paylasim icin tsk.

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Pozitif düşünün...

paylasim icin sagol

Pozitif düşünün... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düşler

Düşler

Düşler, bir gecede dört beş kere olan, her seferinde 20 dakika süren ve uyku zamanının %20-25'ini kapsayan hızlı göz hareketleri (REM) yahut paradoksal uykuyla ilgilidir. Bu sırada alınan EEG kayıtları, bir uyuklama halindeki EEG kayıtlarını andırır ve 4-10 c/san, dalgalardan oluşur. Ortodoks uykunun tersine, REM uykusundan uyanan hastalar düş gördüklerini söylerler ve bu düşleri uzun uzun,...
  2. Pozitif Düşünce

Pozitif Düşünce

bilinçaltı temizleme teknikleri Düşüncenin gücü ile istediğimiz şeylere sahip olabiliriz. Düşünce çok etkili bir güçtür. Eğer kişiler her günkü düşünce kalıplarını kontrol etmek için çaba harcamazlarsa yaşamlarında olumsuz birçok olay yaşayabilirler. Kişiler negatif düşünce stillerini değiştirerek bilinçaltlarına pozitif düşünce tohumlarını ektiklerinde olumlu yönde çok büyük değişiklikler...
  3. Pozitif enerjinizi kullanmayı öğrenin

Pozitif enerjinizi kullanmayı öğrenin

* Enerjinizi kullanmayı öğrenin* Beyin öyle bir güçtür ki.. Kafadan geçen her düşüncenin bir talep olduğuna inanıyorum... iyi şey ister güzel şeyler düşünürseniz cevabı aynen öyle gelir , Ama hep korku ve kuşkuyla yaşarsanız aynen bunları da çağırırsınız. Trafik kazasından korkan insanlar hep kazaya uğrarlar. Eğer siz korkuyla yola çıkar ve hep bunu beyninizde kurgulayıp etrafa negatif...
  4. Pozitif düsün mutlu yasa

Pozitif düsün mutlu yasa

pozitif düşün iyi düşün iyi yaşa pozitif yaşa Arkadaslar düsüncelerimizin yasmimizi nasil etkiledigi artik bilimsel olarak da kanitlanmis durumda. Ben kendime yeni bir ilke edindim, iyi düsününce iyi ve pozitif olaylari kendime cekiyorum, Bir miknatis gibi. Gercekten ise yariyor. Haydi simdi sizde su andan itibaren böyle yapmaya baslayin, ise yaradigini göreceksiniz.Bunu sizlerle paylasmak...
  5. Pozitif düşünce grubu

Pozitif düşünce grubu

pozitif düşünce pozitif düşünce video hamilelikte Sevgi dolu melekler... Benim gibi pozitif dusunen, zor olsada olumsuzlari olumluya cevirebilen yada cevirmeyi deniyenler , grubumuza hgeldinizzzzzz. Pozitif enerjimizi bu sayfada paylasabilir boylece tum evrene o guzel enerjiyi dagitabiliriz ... sevgi dolu opucukler

Sayfayı Paylaş