gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113

Prada Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Prada bu koeksiyonla bence sevenlerini bir kez daha etkiledi.Hasır topuk,kurdela bant ikilisi bence her yazın favori seçeneklerinden biri.Cıvıl cıvıl renklerin bir arada bulunduğu bu koleksiyon izleyiciler tarafındanda çok beğenildi.Bir detaya takılmadan yapamıyacam.Biz bu hasır tabanlarda apartman topuğa alışmıştık bu sefer ise ince topuklar kullanılmış.Bu koleksiyonun en orjinal yanıda bence bu…[​IMG]

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Prada Koleksiyonu
    Emeğinize sağlık adminim.çok güzel görünüyorlar

Prada Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Chanel, Prada, Celine, Fendi

Chanel, Prada, Celine, Fendi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Prada Print 2010 yaz koleksiyonu

Prada Print 2010 yaz koleksiyonu

Prada Print 2010 yaz koleksiyonu çiçekli böcekli baskılı modeller ve fiyonklu babetlerle yaza merhaba diyen markalardan.Sizlere bu koleksiyondan seçmiş olduğum bazı modelleri sunmak istiyorum Prada'nın bu yepyeni yaz koleksiyonunda en çok dikkati çeken ürünlerinden biride zincirli çanta modelleri.:tik:
  3. Prada Topshop Aldo işbirliği :)

Prada Topshop Aldo işbirliği :)

prada shoes,prada ayakkabı,prada türkiye,aldo ayakkabı,topshop giyim Başlıktan Prada, Topshop ve Aldo’nun işbirliği yaptığı anlaşılıyor ama bu işbirliği biraz farklı. Prada’nın 2011 yaz defilesine damgasını vuran çizgililer, platformların tabanlarını bile süslemişti. Bu dönemlerde Topshop ve Aldo’nun benzer modelleri satışa sunması biraz tesadüf olmuş.
  4. 2012 Prada Sonbahar-Kış Ayakkabı Koleksiyonu

2012 Prada Sonbahar-Kış Ayakkabı Koleksiyonu

2012 prada ayakkabı, sonbahar-kış sezonu, modelleri, koleksiyonu, çeşitleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Prada 2012 sonbahar-kış sezonu ayakkabılarını ortaya çıkardı melekler.Topuklarda ki ve renklerde ki canlılık gözümü aldı doğrusu.Dikkatimi çeken bir başka şey de yılan derisi görünümünün çok kullanılması.Topuklarda ki değişik şekilleri de unutmayalım. Ben beğendim bakalım...

Sayfayı Paylaş