gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pragalı ibrahim paşa ölüyor mu ?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Pragalı İbrahim diziden ayrılıyor mu ölüyor mu ? Az önce star tv de fragmanını seyrettim acaba ölcek mi ayrılacak mı diziden bilgisi olan var mı kızlar ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Henüz kesin bir bilgiye sahip değiliz ama Pargalı karakterinin diziden ayrılacağını ya da öleceğini sanmıyoruz:) Yarın ola dizi oynaya hepsi hayrola ve net ola diyoruz :)

Sevgilerimizle...

pragalı ibrahim paşa ölüyor mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kabakulak İbrahim Paşa

Kabakulak İbrahim Paşa

Şebin Karahisar'dan bir köylünün oğludur. İstanbul'a gelmiş bir iki kapı değiştirdikten sonra Köprülüzâde Fazıl Mustafa Paşa'ya enderun çuhadarı olmuş ve Paşasının Islankamen muharebesinde şahadeti üzerine bazı valilerin hizmetine girmiş ve bu arada defterdar Damat Mehmet Paşa'nın Sadrâzam Çorlulu Ali Paşa'dan ricası üzerine baş mukataacılığa tâyin olunmuştur. İbrahim Ağa Şehit Ali Paşa...
  2. Nevşehirli Damat İbrahim Paşa

Nevşehirli Damat İbrahim Paşa

damat ibrahim paşa çocukları damat ibrahim paşanın çocukları paşanın çocuğu hatice sultan paşa çocuğu Eski adı Muşkara olan Nevşehir'de doğmuştur. Babası sipahilerden İzdin (Zeytin) voyvodası Ali ağa'dır. İbrahim köyünden kalkıp hemşehri ve akrabalarını ziyaret ile iş bulmak için İstanbul'a gelmiş ve akrabasından eski saray masraf kâtibi Mustafa Efendi'nin delaletiyle 1100 H. - 1689 M....
  3. Has Odabaşı İbrahim Paşa Kimdir?

Has Odabaşı İbrahim Paşa Kimdir?

has odabasi ibrahim has odabaşı ibrahim odabaşı paşa hasodabaşı Has Odabaşı İbrahim...Kanuni Sultan Süleyman'ın can dotu,sırdaşı ,kardeşim dediğiveziri azamı İbrahim Paşa, kendisini merak ettim bu akşam ve hayli hakkında bilgim oldu sizin ve merak edenlerinde bilgisi olması açısından sizlerlede paylaştım Melek'ler... Kimdir bu Hasoda Başı Pargalı İbrahim? Pargalı Damat İbrahim Paşa...
  4. Pargalı İbrahim Paşa Neden Öldü

Pargalı İbrahim Paşa Neden Öldü

Muhteşem Yüzyıl dizisindende görsüğümüzz gibi Hürrem sultan ile de arası iyi olmayan pargalı ibrhaim paşanın ölümüde onun elinden olmuştur. Bildiğiniz gibi pargalı hürrem sultanı pek rahat bırakmamıştır hürrem sultan bunun altında kalırmı pargalı ibrahim paşanın ölümüde sabah saatlerinde hürrem sultanın elinden ollmuştur .
  5. Firuze ölüyor mu

Firuze ölüyor mu

Kızlar Muhteşem Yüzyıl dizisinin sonunu kaçırdım şimdi bittimi bilmiyorum da acaba Firuze öldü mü ölüyor mu bilgisi olan varmı nası kaçırırım ben yhaaa :S

Sayfayı Paylaş