gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

pratik bir öneri

Konu, '* Bebeklere Özel Menü' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bebeğiniz püre kıvamında gıdalara başladığında,yaptığınız her yemeğin içine-ister sebze yemeği,ister et yemeği olsun-bir küçük patates veya havuç atıp,yemek piştiğinde onu ezip yavrunuza yedirebilirsiniz:eyes: böylece bebek hem çeşitli sebzelerin tadına ,farkında olmadan alışacak hem de daha çeşitli vitamin alabilecektir:

pratik bir öneri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hızlı güzellik için 10 pratik öneri..

Hızlı güzellik için 10 pratik öneri..

Uzun süren bir iş gününün sonunda gece dışarı çıkarken makyajınızın etkisini kaybetmesini istemiyorsanız, pratik güzellik önerilerini mutlaka gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. İşte, jet hızı ile mükemmel bir kadın olmanın püf noktaları: 1- Eğer makyajınız kirli bir görünüm aldı ise veya cildiniz o mat görünümünü kaybetmişse, bir makyaj pamuğunun üstüne damlattığınız tonik ile yüzünüzü...
  2. 5 Pratik Öneriyle Göbeğinize Elveda Diyin

5 Pratik Öneriyle Göbeğinize Elveda Diyin

Kadın ve erkeklerin ortak sorunlarından biri göbek bölgesinde biriken yağlanmadır. 5 pratik yöntemle göbek ve bel çevrenizi inceltebilirsiniz. Lifli Gıdalar Tüketin Mercimek, barbunya fasulye gibi lifli gıdalar sindirim sisteminin düzenli çalışmasına ve tokluk hissi yaratarak daha az yemek yemenize yardımcı olur. Tatlı krizinizin başladığında ve yeme isteğiniz yükseldiğinde böğürtlen,...
  3. Cilt Bakımı için 10 Pratik Öneri

Cilt Bakımı için 10 Pratik Öneri

Çatlayan dudaklar, kurumuş cilt, bakım yaptıktan sonra ciltte oluşan kızarıklıklar, sivilce ve siyah noktalar, aşırı yağlı cilt ve daha fazlası için 10 pratik cilt bakımı önerisi… Kendinize vakit ayırın, güzelliğinize güzellik katın! 1. Mevsim değişimlerinde cildiniz kuruyup, pul pul dökülebilir. Cildinize ipeksi bir görünüm kazandırmak ve ölü derilerden arındırmak için kese yardımıyla...
  4. Bir önerim var !!!

Bir önerim var !!!

Sevgili Adminlerim ve Sadmin acaba siteye sadece Siirler icin bi bölüm acilsa olurmu bir yildir siteye üyeyim varsa ben hala o yeri bulamadim :D:D:D Ünlü sairlerimizin Siirlerini paylasabilecegimiz bi yer olsa mesela sadece..... Böyle birsey mümkün olursa sevinirim :) Simiden tüm yetkililere tsklerimi iletiyorum....
  5. Cam Temizliği İçin Pratik Öneri

Cam Temizliği İçin Pratik Öneri

cam temizligi, camların temiz olması için, cam temizligi nasıl yapılır Biz bayanların temizlik konusun da hassasiyetini kendimden biliyorum. Özellikle camların ışıl ışıl temiz olmasını hepimiz isteriz. Bazen ne kadar temizlesek de istediğimiz gibi camların ve çerçevelerin temizliğini sağlayamayız. Sizler için vereceğim basit ama etkili bir yöntemle artık cam temizliği keyifli bir hale gelecek...

Sayfayı Paylaş