gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Pratik Külotlu Abdest Çorabı Dore'den !

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu, Pratik Külotlu Abdest Çorabı Dore'den konusu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, namaz kılıyorsanız ve kışın doğal olarak külotlu çorap giyiyorsanız (ki ince külotlu çorap yazın da giyilebiliyor) , dışardayken abdest almak sizin için çok zor oluyordur. İşte bunu düşünen Dore Çorap pratik abdets çorabını piyasaya sürdü. Burundan açılan ve sıyrılabilen külotlu çorap sayesinde artık rahatça abdest alabilirsiniz..

Kadınlarda özellikle külotlu çorap ile abdest almanın büyük sıkıntıya neden olduğunu bilen Dore Çorap, gerek dışarıda gerek iş yerinde hem vakit kazandıracak hem de abdest almayı kolaylaştıracak Dore Pratik Çorap ile bayanların kurtarıcısı olmaya aday. Dilerseniz külotlu, dilerseniz dizaltı olarak tercih edebileceğiniz Dore Pratik Çorap, sadece abdest alırken değil pedikür yaptırırken de büyük kolaylık sağlıyor.

Dore Pratik Çorap’ın hem külotlu hem de dizaltı seçenekleri, siyah ve ten rengi alternatifleriyle her türlü zevk ve ihtiyaca hitap ediyor. Ayrıca Dore Pratik Çorap’ın külotlu modelinde 46 beden ve üstü bayanlara yönelik 4 numara XL ve 5 numara XXL panel ağlı, maksi bedenleri de mevcut.

Çorapların fiyatı 7.35 TL

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    çorap demeyin bana yaaa :) çorap hastasıyım bugün gittim 10 tane çorap aldım ay o harika ay bu güzel derken :D değişik çoraplar gördümü kendimi kaybediyom.neyseki ucuz bişeyin hastasıyım pahalı olsaydı napardım bilmem bu çorap tutkusuyla hahaha

Pratik Külotlu Abdest Çorabı Dore'den ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç külotlu çoraplar

ilginç külotlu çoraplar

Sıradışı ince çorap modelleri kızlar ilginçler değilmi ? :D
  2. Renkli desenli külotlu çoraplar

Renkli desenli külotlu çoraplar

desenli çoraplar çoraplar ablamın külotlu çorapları desenli külotlu çorap renkli Kışa ragmen elbise,etek ve kısacık şortlardan vazgeçemeyenler için bu kış yaz tadında geçecek.Yazlık elbiseler soguk kıs günlerdin rengarek,desen desen çoraplarla tamamlanacak...
  3. Hamileler İçin Külotlu Çorap

Hamileler İçin Külotlu Çorap

külotlu çorap forum kılotlucorap külotlu çorap yalama Şimdiki hamileler giyim konusunda bana göre pek bir şanslı.Giyimden iç çamaşıra kadar artık tüm hamişler için birçok seçenek var.O yüzden bu konularda eskiye göre sıkıntı yaşamıyor hamileler.İşte bunlardan biri olan hamileler için külotlu çorapları sizlere tanıtmak istiyorum.Biliyorsunuz ki piyasada normal satılan külotlu çorapları bir süre...
  4. Penti külotlu çorap

Penti külotlu çorap

penti çorap külotlu çorap penti kilotlu külotlu Meleklerim bu yılki penti kilotlu çorapları çok şık ve çok güzel, yeni trend pentiler birbiriden farklı ve zengin desenleri ile göz dolduruyor.
  5. Zarif Külotlu Çorap Modelleri 2014 Modası

Zarif Külotlu Çorap Modelleri 2014 Modası

külotlu çorap modelleri, işlemeli külotlu çoraplar, 2014 külotlu çorap modelleri Sevgili melekler, çoraplarımız çok önemsiz gibi görünse de aslında kıyafetimizi tamamlaması açısından son derece önemli detaylar. Kısa olsun ince olsun çorap sektöü her geçen gün farklılaşmakta ve çeşitlenmekte. Birbirinden renkli ve değişik modelli çoraplar içinden bir çift seçmek hepimizin zoruna gider ve...

Sayfayı Paylaş