gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Pratik Profiterol Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Pratik Profiterol Tarifi Resimli yapılışını yazın kızlar lütfen yaa

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Pratik Profiterol Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Profiterol

Profiterol

profiterol hangi ülkenin MALZEMELER Hamuru için 1,5 su bardağı su 100 gr. margarin 1 tatlı kaşığı toz şeker 1,5 su bardağı un 4 adet yumurta 1 fiske tuz Kreması İçin 500 gr. süt 1 yumurta sarısı 4 çorba kaşığı un 1 su bardağı toz şeker 1 paket toz şanti Üzeri İçin 1 su bardağı su 1 tatlı kaşığı margarin 1 kahve fincanı toz şeker 1 tatlı kaşığı nişasta 1 çorba...
  2. Pratik Profiterol Nasıl Yapılır ?

Pratik Profiterol Nasıl Yapılır ?

Pratik Profiterol Tarifi Resimli Pratik Profiterol Tarifi Leziz mi leziz bir profiterol tarifi ile karşınızdayız melekler :) En az dışarda yediğiniz profiteroller kadar güzel tarifimiz şöyle; Profiterol Tarifi için Malzemeler 1 su bardağı su 1 su bardağı un 125 gr margarin 3 adet yumurta Kreması için 2,5 su bardağı süt 3 yemek kaşığı un 1,5 çay bardağı şeker 1 adet yumurta 1 paket...
  3. Resimli Pratik Pasta Tarifleri

Resimli Pratik Pasta Tarifleri

Resimli Pasta Tarifleri Pasta Tarifleri Resimli En Güzel Pasta Tarifleri Resimli Evinizde misafirleriniz için hazırlayabileceğiniz birbirinden leziz ve şık sunumlu pratik pasta tariflerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Köstebek Pasta Malzemeler: * 3 yumurta, * 1 su bardağı şeker, * 75 gr. margarin, * 1 paket kabartma tozu, *1 paket...
  4. Resimli profiterol yapılışı

Resimli profiterol yapılışı

profiterol nasıl yapılır resimli profiterol tarifi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere ve bizden profiterol yapılışı hakkında bilgi ve yardım isteyen misafirimize profiterol tarifini sunuyor ve yapacak olan üyelerimize ve misafirlerimize şimdiden afiyet olsun diyoruz. Malzemeler 1 su bardağı su 1 su bardağı un 125 gr margarin 3 adet yumurta Kreması için 2,5 su bardağı...
  5. bana profiterol tarifi verecek olan varmı

bana profiterol tarifi verecek olan varmı

Melekler dışardan alıp yiyoruz ama ben profiterolü evde yapmak istiyorum. Evde yapabileceğim profiterol tarifiniz varmı acaba yardım edermisiniz bana ?

Sayfayı Paylaş