gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

pratik saç modeli önerileri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

pratik saç modelleri okul için pratik saç modelleri okulda yapılabilecek okul için kolay evde yapılabilecek pratik saç modeli önerileri

Kuaföre gitmekten bıktıysanız ya da yaratıcılığınızı kullanmak istiyorsanız, saçınızı kendiniz boyamaya ne dersiniz? Buna bir türlü cesaret edemiyorsanız, belki aşağıdaki yazı fikrinizi değiştirebilir.

Üstelik bu küçük tüyoları uygulamak için saçınızı kestirmeniz de gerekmiyor! İşte size saçınızda uygulayabileceğiniz birkaç eğlenceli tarz:

Köpüklü saç

Elinize bir avuç dolusu köpük sıkarak bunu nemli saçınıza sürün. Başınızı öne eğin ve bu şekilde köpüğü saçınıza yedirin. Saçlarınızı geri attığınızda hacimli ve dolgun görünüilü bir saça kavuşacaksınız.

Örgülü çıtır

Saçınızı ensenizde at kuyruğu yapın ve daha sonra da örün. Ucuna da renkli bir lastik takarak saçı tutturun. Bu şekilde tam bir yaz çıtırı olarak sokaklarda dolaşabilirsiniz.

Ayrığı değiştirin

Saçınız için çok basit ama etkili bir değişiklik mi istiyorsunuz? Hemen ayrığınızın yerini değiştirin. Saçınızı sürekli ortadan ayırıyorsanız bu sefer yandan ayırmayı deneyin. Bu değişim hemen farkedilecektir.

Seksi yaz güzeli

At kuyruğu yaptığınız saçınızı kuyruğundan yukarı doğru kıvırarak bunu büyük bir klipsli tokayla ensenizde tutturun. Bunuu yaparken yüzünüde de birkaç parça saç düşürmeyi de unutmayın.

Ahenkli gölgeler

Saçınızın rengi koyuysa çok açık renk gölge attırmamaya özen gösterin. Doğal renginizle uygun gölgeler sert ifadenizi yumuşatacaktır.

Saçınız parlayacak

Kuruladığınız saçınıza saçınızı canlı ve parlak gösterecek bir sprey sıkın. Bu sprey sayesinde saçınızdaki kırıkları ve cansız görüntüyü saklamış olacaksınız.

Aksesuarlarla renklendirin

Özellikle bahar ve yaz aylarında saçınıza takacağınız rengarenk tokalar ve saç yüzükleriyle hem kıyafetinizi hem de ruhunuzu canlandırmış olacaksınız.

Islak saçın büyüsü

Önce nemli olan saçınıza yumuşak bir sprey sıkın. Daha sonra parmaklarınızla saçlarınızı karıştırın. Islak görünümlü bu saçlarla çok hoş görüneceksiniz.

Bandana zamanı

Saçlarınızı geriye doğru tarayın ve kıyafetinize uygun renkte seçtiğiniz bandananızı saçınızın başlangıç çizgisinden biraz geriye gelecek şekilde takın.

Kıvırcık güzellik ( AHHHH AHHH KEŞKE KIVIRCIK OLSAM)

Saçınızı bölümlere ayırın ve sıcak bigudilerle sarın. Soğuyana kadar bekleyin ve bigudileri dikkatlice çıkartın. Dalgaların etkisi geçene kadar kıvırcık saçın keyfini çıkartın…

**ALINTI**

2. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: pratik saç modeli önerileri
    teşekkürler öneriler için..

3. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: pratik saç modeli önerileri

cok guzel bi paylasimdi tesekkurler,ayrica bende bikac bilgi yazabilirmiyim izninle(tabi dedigini duyar gibiyim)

ayrica sacinizi yikadiktan sonra son kez soguk sudan gecirirseniz,,daha hacimli ve saglikli olurlar

saciniza bebek yagida surerseniz (cok az ama)saciniz daha parlak ve yumusak olur........

4. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
  5. rumebega

rumebega Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnce çook gzl öneriler....saoln

6. reyhannn

reyhannn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylAşım için saol güzel önerilermiş

7. Darq_Shine

Darq_Shine Forum Okuru

p,i,t
    saol dadLm çok ii hebsii :)

8. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    Kıvırcık güzellik ( AHHHH AHHH KEŞKE KIVIRCIK OLSAM)

kıskan kıskannnn ohhh yaa ben kıvırcıgımm ohhh kıskann sen yawww...
    paylaşım için de tşklerr canım...

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

verdiğiniz bilgiler çok güzel tebrik ederim

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ah benim saçım keşke düz olsa bıktım artık kıvırcık saçlarımdan xd xd xd :) :d

11. bıktım yhaaaa

bıktım yhaaaa Forum Okuru

yhaaaa benim saçımda dalgalı nefret ediyorum bir de çok gür :(((( mat saçlarımın yumuşak ve parllak olması için neler yapmalıyım

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

öneriler için teşekkür ederim.:)

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aynen ya bnmde sçlarım kıvırcık ya snr oluyorm eskiden dümdüzdü

14. cnshu

cnshu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürlerrrrrrrrrrrrrrrrr

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

book larr

erzeyy kotuu book yeyediniz
    :D

pratik saç modeli önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evde yapabileceğiniz pratik saç modelleri

evde yapabileceğiniz pratik saç modelleri

pratik saç modelleri okul için havalı saç modelleri okul için ideal pratik video evde yapabileceğimiz Acil dışarı çıkmanız gerekti ve saçlarınız çok bakımsız ve şekilsiz kuaföre gitmeyede vaktiniz yok.Hemen sıkılmayın iki ayağınız bir pabuca girmesin sakin relaxx şşşş :D:D Nedenmi?Çünkü artık evde kendi saçınızı kendiniz şekillendirebilir model verebilirsiniz hemde bir kaç dakikada:):) İşte...
  2. Pratik dalgalı saç modeli

Pratik dalgalı saç modeli

Konulardan da anlaşılcağı gibi ben dalgalı saça bayılıyorum...Buyrun bu da kolay dalgalı saç yapma yöntemi Saçlarınızı şekillendirmeye başlamadan önce saç tipinize uygun bir şampuanla yıkayıp iyice durulayın. Saçlarınızı yıkarken çok sıcak ya da çok soğuk kullanmamaya özen gösterin. Sağlıklı saçlar için en ideali ılık su ile yıkamaktadır. Saçlarınızdaki fazla suyu havlu ile aldıktan...
  3. Yağlı Saçlar İçin Pratik Öneriler

Yağlı Saçlar İçin Pratik Öneriler

yağlı saçlardan kurtulmak Saçlar biz bayanlar için tahmin edilemeyecek kadar büyük bir öneme sahiptir. Eğer ki saçlarımız istediğimiz güzellikte değilse, hele birde ne yaparsak yapalım çabuk yağlanan bir yapıya sahipse bütün güzelliğimiz bir anda gidebilir...işte size çabuk yağlanan saçlardan kurtulmak için bir kaç pratik formül :tik: Saçınızı gereğinden fazla yıkamak, yani bir kaç kez...
  4. Pratik saç modeli önerileri

Pratik saç modeli önerileri

Pratik saç modeli önerileri, Pratik saç modelleri, Pratik saç şekilleri yapılışı hakkında bilgi istiyorum. Selam hanımlar, her sabah saçlarımla uğraşa uğraşa geç kalıyorum yaa. Sizden önerim Pratik saç modeli önerileri vermenizdir lütfen ama lütfen
  5. Çalışan Bayanlar İçin Pratik Saç Modelleri

Çalışan Bayanlar İçin Pratik Saç Modelleri

pratik saç modelleri, çalışan bayanlar için saç modelleri, 2014 saç modelleri Çalışan bayanların en çok zorlandığı olaylardan biride sabahın erken saatlerin de saçlarına şekil vermektir. O kadar erken saatler de malum kuaförlerin çoğu da açık olmadığını düşünecek olursak iş size kaldı demektir. Kısa saçlı çalışan bayanların işi aslın da daha kolay. Şekil vermekte fazla zorlanmıyacağınız gibi...

Sayfayı Paylaş