gebe
  1. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18

Pratik törpü :)

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında Moss tarafından paylaşıldı.

Benim ufak yardımcım ;)

2. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Oriflamedemi avondamı vardı bu ? yoksa ikisindede değilmiydi :D:D

3. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
Pratik törpü :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eğe (törpü)

Eğe (törpü)

Bir cismi eğe ile törpülemek mala, ıslah etmeye ve dünyalıktan fazla olanı atarak gönül huzuruna ermeye, Eğe görmek, iş ve düşüncede yararlı olanı ortaya çıkaran gayret ehli kimseye delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Törpü.)Rüyada görülen yege dildir. Yege ihtiyaçlari gidermeye, kalem ilmini bilenler için de, güzel ibadet etmeye delalet eder. Ege, yardimciya ve ayaga kalkmis köleye delalet eder....
  2. Törpü

Törpü

Rüyada kişinin tırnaklarını törpülemesi iş ve ev hayatı ile ilgili olumlu durumları haber verir.Rüyada törpü, üzüntü ile yorumlanir. Rüyanizda bir törpü ile bir seyi törpülediginizi görmeniz, isinize engel olmak isteyen kimselerin bulundugunu ve bunlarin durmadan aleyhinizde çalistiklarini gösterir. Törpüyü baska bir kimsenin kullandigini görmek, sonunda zarar edecek bir ise girmenize engel...
  3. Kibrit kutusundan törpü

Kibrit kutusundan törpü

kibrit kutusundan ev yapımı Tırnağınız kırıldı ancak törpünüzü evinizde unuttunuz.. Kibrit kutusunun yakma şeridi ile tırnağınızı kısa sürede törpüleyebilirsiniz.
  4. Bu törpüler çok şirin

Bu törpüler çok şirin

Douglas mağazalarında satılan bu cimcime törpülere aşık oldum..Çok şirinler öyle değil mi ?
  5. Pratik Bilgiler

Pratik Bilgiler

Birçoğunu denemiş birisi olarak tavsiye ediyorum okumanızı :D 1) Gözlüğünüzün vidası çok çabuk çıkıyorsa vidayı takmadan önce,vidanın gireceği deliğe renksiz oje damlatın.Vidayı öyle takın. 2) Satın aldığınız ayakkabılar ayağınızı sıkıyor ise onları bir kaç dakika buhara tutun. 3) Makasınızı bilemek istiyorsanız,zımpara kağıdı kesin. 4) Halıdaki sigara yanıklarından,*yanık* y*er*ler...

Sayfayı Paylaş