gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pratik yaş pasta tarifi varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar. Oğlumun doğumgünü var ve pastayı kendim yapmak istiyorum.Hem daha hijyenik hem de ekonomik. Acaba kolay pasta tarifiniz varmıdır ? :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Malzemeler : 1 paket krem şanti 2 su bardağı soğuk süt
    1 fincan pudra şekeri
    1 paket vanilya
    2.5 paket kakaolu piknik bisküvi
    Yapılışı : Bisküvi hariç, diğer malzemeleri rondodan geçirin. İyice köpük gibi oluncaya dek çekin. bir kaba boşaltıp küçük küçük kırdığınız bisküvileri katıp karıştırın. Bir kalıba döküp buzlukta 3-4 saat bekletip çıkarın. Kalıbı sıcak su dolu bir kabın içinde 2-3 dakika bekletip gevşemesini sağlayın. Sonra da servis tabağına ters çevirip çıkarın ve dilimleyip servis yapın.

pratik yaş pasta tarifi varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaş Pasta İçin Kek Tarifi

Yaş Pasta İçin Kek Tarifi

Yaş Pasta İçin Kek Tarifi verir misiniz evde yaş pasta yapacağım ve bütünüyle kendim yapmak istiyorum hazır kek istemiyorum.
  2. Kolay Yaş Pasta Tarifleri

Kolay Yaş Pasta Tarifleri

Kolay Yaş Pasta Tarifleri lazım bana hem lezzetli hemde kolay olursa çok sevinirim biraz acemiyimde:)
  3. Resimli Yaş Pasta Tarifleri

Resimli Yaş Pasta Tarifleri

Resimli Yaş Pasta Tarifleri Kolay Yaş Pasta Tarifleri Resimli Merhaba Sevgili Melek'ler ve pasta yapmakta henüz benim gibi acemi olan tüm arkadaşlar, sizlere bu yazımızda kolay ve lezzetli yaş pasta tariflerini sunuyorum. Kolay Yaş Pasta Tarifleri Ballı Yaş Pasta Malzemeler 1 paket pötibör bisküvi 1 paket çikolata kreması 2′şer adet muz ve elma 8-10 adet beze Kiraz şekerlemesi Tarifi...
  4. Resimli pandispanya yaş pasta tarifleri

Resimli pandispanya yaş pasta tarifleri

pandispanya yaş pasta tarifleri pandispanya yaş pasta keki nasıl yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda pandispanya keki nasıl yapılıyormuş, hepbirlikte öğreniyoruz ve bunun içinde bizden size pandispanya keki tarifi gelsin diyoruz :) KLASİK SADE PANDİSPANYA MALZEMELERİ · 4 Adet Yumurta · 4 Türk Kahvesi Fincanı Toz Şeker · 4 Türk Kahvesi Fincanı Un · 2 Yemek Kaşığı Sıvı...
  5. Resimli Pratik Pasta Tarifleri

Resimli Pratik Pasta Tarifleri

Resimli Pasta Tarifleri Pasta Tarifleri Resimli En Güzel Pasta Tarifleri Resimli Evinizde misafirleriniz için hazırlayabileceğiniz birbirinden leziz ve şık sunumlu pratik pasta tariflerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Köstebek Pasta Malzemeler: * 3 yumurta, * 1 su bardağı şeker, * 75 gr. margarin, * 1 paket kabartma tozu, *1 paket...

Sayfayı Paylaş