Pratik Zekanin bu Kadari

TaMaRa

Yeni Üye
Üye
Pratik Zekanin bu Kadari
1.jpg

Bu galeride göreceğiniz mühendislik ve mimarlık şaheserlerinin(!) tamamı gerçektir. İşte pratik zekanın saç baş yolduran fotoğrafları.

2.jpg

Hizmette sınır yok. Vatandaş duvara tırmanırken araba çarpmasın diye yaya geçidi yapmış. Kim düşündüyse aklına(!) sağlık.

3.jpg

Evi yapan ne güzel yapmış..Bide garaj kapısını tuttursaymış...

4.jpg

Yoruma gerek var mı?

5.jpg

Siz hiç bir evin duvarında biten demir yolu gördünüz mü? Biliyoruz saçma bir soru..Ancak fotoğraf gerçek..

6.jpg

Bir demiryolu harikası daha.. Sizce hangisi daha salakça? Rayların ortasına direk dikmek mi, direklerin etrafına ray döşemek mi?

7.jpg

Bu balkonlari kullanmak için dağcı malzemeleri lazım.

8.jpg

İşte bir harika daha. Hangisi daha enteresan. Kabloların güzergahı mı yoksa dışarıya asılan perdeler mi?

9.jpg

Muhtemelen bu evde oturan adam karısından bıkmış ve karısı birazdan çamışır asmaya çıkacak.

10.jpg

işte bir şaheser. Oturmak bir dert temizlemek başka bir dert.

11.jpg

Bu ev sahibinin sanırım yalıtım sorunu var. Pimapen yaptırmak istemiş ve yaptırmış. Sorun yapan ustada. Pencereyi tutturamamış.

12.jpg

Tam anlamıyla bir pencere kondu. Bu yapının bir örneğinin daha olduğunu sanmıyoruz.

13.jpg

En ilginç görüntülerden biri. O kapının orda ne işi var desek daha da enteresanı o dolabın oradaki işlevi ne?

15.jpg

Dışarıdan nefret etmiş olmalı ki perde yerine duvar örmeyi tercih etmiş..

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg

26.jpg

27.jpg

28.jpg

Alinti.....

Ce: Pratik Zekanin bu Kadari

8.jpg

İşte bir harika daha. Hangisi daha enteresan. Kabloların güzergahı mı yoksa dışarıya asılan perdeler mi?

13.jpg

En ilginç görüntülerden biri. O kapının orda ne işi var desek daha da enteresanı o dolabın oradaki işlevi ne?

ay bunun ikisine koptum ben:hhh::hhh: elelrine sağlık tamaracım süperdi

Rica ed, kizlar bende gulerek ve hangi akla hizmetle yapilmis olabileceklerini düsünerek burada sizinle paylasmak istedim

o balkona ne demelı:D bı mısafır gelse bılmıyen bır düşer ya:D
emeğine sağlık tamara

Geri