gebe
  1. selzeh

selzeh Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar

Konu, 'Gebelik' kısmında selzeh tarafından paylaşıldı.

pre seed preseed preseed ile hamile kalanlar pree seed kullananlar Arkadaşlar Pre-Seed kullanıpta hamıle kalanlar lütfen buraya yazalım ve bılgılerımızı paylasalım hepinizi bekliyorum
    Pre~Seed
    Kişisel Nemlendirici
    Pre~Seed Kişisel Nemlendirici, vajinal kanal içinde en doğal sekresyonun sağlanması için tasarlanmıştır. Bir nevi vaginal sıvının birebir kopyası-taklidi olarak düşünülebilir. Çünkü vajinal sıvının PH derecesi ile birebir aynıdır. Böylece spermlere zarar vermeden, spermlerin yapısını etkilemeden vajina kanalı boyunca akışkanlığı sağlayarak spermlerin rahatça haraket ederek yumurta ile buluşmasına izin verir.

Hamile kalmaya çalışılan ve özellikle vajinal kuruluğun arttığı dönemlerde, diğer ürünlerin spermler üzerindeki zararlı etkilerinden korunmak gerektiğinde kullanılabilir.

Ayrıca, Cinsel yönden aktif olan her kadın, zaman zaman vajinal kuruluk yaşayabilir. Bu dönemlerde kuruluğun giderilmesi için kullanılan yağ, vazelin, krem v.s. gibi ürünler vaginal sorunlara sebep olabilir, spermlere zarar verebilir ve spermlerin rahat hareket etmelerine engel olan bir bariyer oluşturabilir.

Bu tip rahatsızlığı olan bayanlar yada bu vajinal kuruluk problemi yaşayanlar Pre~Seed Kişisel Nemlendiriciyi güvenle kullanabilir.

Pre~Seed Amerikan INGFertility Firması tarafından üretilen ve Dr. Joanna Ellington ve ekibi tarafından bulunan ürün, tüm Avrupa ve Amerika’da vajinal kuruluk problemi dönemlerinde rahatlık sağlanması ve hamile kalmaya yardımcı ürün olarak kullanılmakta ve tavsiye edilmektedir.

* Fertilite (Doğurganlık-Yumurtlama ) dönemindeki servikal mukusa uygun ph yapısındadır.
    * Özellikle spermlere hasar vermemek amacıyla üretilmiştir.
    * Antioksidan destek için katkılıdır.
    * Dahili uygulama da vajina ve serviksi kaplar.
    * Klinik olarak denenmiş ve doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.

2. selzeh

selzeh Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu pre-seed vajınal jelı yenı kesfettım ve sızlerle paylaşmak ıstedım umarım faydalı olabılırım sizler için daha önce kullanmıs kısılerden bırını alıntı yaptım kullananlar varsa lütfen paylasın bızlerle beklıyorum
    ALINTIDIR

canim soyle soyleyeyeim. ben 6 ay ugrastim hamile kalmak icin. ovulasyon testleriyle falan hem de yani yumurtlama gunumu kacirmam imkansiz. 7. ay bu preseed i kesfettim. denedim. denedikten sonra pisman oldum. ah ne ettim ben kimyasal sey. ne kadar iyi olursa olsun kimyasal sonucta diye. ama kazin ayagi oyle degilmis. o ay hamile kaldim malesef tupumde tikaniklik varmis dis gebelik oldu ve sol tupum alindi. ama benim yazilarimi gorduysen hic umudumu kaybetmedim ben preseed ile tekrar yakinda hamile kalacagima inaniyordum. 1 ay korun dedi doktor. o 1 ay da deneidk biz gerci ama sanirim yumurtlama olmadi o ay. sonra 3. ayda gene tuttu. bu 3 ay boyunca preseedi hep kullandim. ozellikle yumurtlamama 3-4 gun kala basliyordum kullanmaya. 3-4 tane kullaniyordum bir ayda.

3.de tuttu ama ilik 2 ay solda yumurtladigim icin ve sol tarafimda tup olmadfigi icin tutmadi tabi. sagdan yjmurtladigim ilk ay tuttu. simdi ben preseed e inanmayayim da neye inanayim. Rabbim tabi ki sebep kildi. o istemeden hicbirsey olmaz ama bunlar da sebep oluyor iste.

Son düzenleme: 11 Ekim 2009
    ümran45 bunu beğendi.
  3. nesli84

nesli84 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selzehcim pre seedi bende araştırıyorum, bilgilerimizi paylaşalım.ben olumlu düşünüyorum denemekte fayda var umarım bi faydası olur.

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Arkadaslar birazda psikolojik yani bu urunu kullandim iyi olacak diye dusundugumuz zaman beynimizi de olumlu yonde calistirmis oluyoruz ve stresimiz azaliyor,stressiz bir yasam hamilelik icin cok onemli.

5. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113

Selzeh sen kullandın mı, denedin mi, baya olmuştu bir kere diğer bölümde yazmıştın...

6. selzeh

selzeh Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

yok canım kullanmadım henüz suanda oluruna bıraktım bakalım ama denemeyı düşünüyorum açıkçası tatlım

7. nesli84

nesli84 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben pre seedimi aldım önümüzdeki aylarda kullanmaya başlıycam inşallah gelişmelerden haberdar ederim sizi...

8. CHATLAK

CHATLAK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar bende sipariş ettim ama elime ulaşmadı henüz zaten hastayım öbür ay hastalığım bittiğinde gelirse elime başlıcam
    sonuçları yazarım size

9. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    canım eczaneden mi sipariş ettin yoksa netten mi? bilgi verebilir misin?

10. superisiiii

superisiiii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    pre seed hakkında bilgi istiyorum

arkadaşlar ben çok yeni bir üyeyim.preseed kullanıp olumlu yada olumsuz bir bilgiye sahip olanlar benimle paylaşabilirmi? ürünü kullanmak istiyorum ....

ümran45 bunu beğendi.
  11. selzeh

selzeh Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

burdan kullanan bır arkadasımız ılk ayda hamıle kaldı canım adı CHATLAK ve 3 yıldır hiç bir sorunu olmadıgı halde gebe kalamıyodu şükürler olsun kı dün hamıle oldugunu ögrendık tatlım

12. CHATLAK

CHATLAK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    evet evet ben varımmmmm
    ilk ayımda kaldım allahıma binlerce kez şükür
    ve sitesinde de beraber kullandığımız onlarca kişi var hamile kalan

13. selzeh

selzeh Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    bende ılk defa bu ay preseedı denedım hayırlısı bakalım 20 subatta ögrenıcem nasılsa ınsallah gelmıstır melegım

14. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63

selzehcim merhaba canım ne zamandır seni görememiştim, umarım iyisindir canım benim.
    sana bu pre-seed le ilgili sorularım var, bu bir krem mi ve ne zaman kullanmalıyım nasıl kullanmalıyım? ilişkiden ne kadar süre önce kullanılmalı? vajinanın epey içine doğru mu sürülmeli? ben de bu ay deneyeceğim canım. aa bir de nereden temin ettin eczenden mi yoksa netten mi, kaça aldın canım?

bütün bu soruları cevaplayabilirsen sevinirim, seni çoookkk öpüyorum canım, inşallah meleğin gelmiştir.

15. selzeh

selzeh Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

ıyı olmaya çalışıyorum canım işte sen nasılsın evet cevaplıyorum sorularını
    preseed seffaf bır jel canım yumurtlama dönemınde kullanman gereklı hamıle kalman için tüp seklınde gelıyor ve enjektörü var plastık enjektörün içine alıyosun önce jelı sonra enjektörü vagınaya sokuyosun ve sıkıyosun jelı sıktıktan 15 dk içinde ılıskı olmalı yanı esın o 15 dk içinde bosalmalı zaten gösterıyor vagınaya ne kadar sokman gerktıgını baya gırıyo enjektör içerı sonra sıkıyosun canınıda acıtmıyor merak etme ben gıttıgıdıyordan bır satıcıdan rıca ettım yurtdısından getırdı bana 60 tl ye 8 kullanımlık olanından baska yok elınde ama gıttıgıyorda baska satıcılarda satıyo preseedı onlrda yurtdısından temın edıyor onlardan alabılırsın bıraz daha pahalı onlarda 78tl sanırım sen ıyıce araştır canım tamam ınsallah ısıne yarar tatlım ben kullandım ama oldumu bılmıyorum açıkçası bu arada çok stres yaratıyo bılgın olsun ben o yuzden belkıde olmamıstır dıyorum hanı stres etkılemıstır dıyorum ama hayırlısı canım bekleyıp görücem ınsallah dedıgın gıbı gelmıstır melegım canım benım görüşürüz hoscakal

Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çeşitli kürleri kullanıpta hamile kalanlar kalmayanlar buraya

çeşitli kürleri kullanıpta hamile kalanlar kalmayanlar buraya

soğan kürü ile hamile kalanlar soğan suyu ile hamile kalanlar hayıt tohumu hamilelik için kürü sağan Arkadaşlar iki aydan beridir hamile kalmak için kürler hakkında araştırma yapıyorum Kürler aşağıdaki ilgili sayfada http://www.meleklermekani.com/tum-saglik-konulari/136676-gebe-kalmak-icin-neler-yapiyoruz-2.html Şimdi gelelim konumuza bu kürleri kullanıpta hamile kalanlar varmı ? Bu küleri...
  2. Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün  PRE-SEED

Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün PRE-SEED

pre seed preseed preseed zararları hamile kalmayı kolaylaştıran jel hamileliği kolaylaştıran jel Sevgili melekler çoğumuz evlat sahibi olmak için baş vurmadığımız yöntem kalmamıştır.Her duyduğumuzu belki olur diyerek uyguluyoruz..Netten bu konuda araştırma yaparken bir ürünle karşılaştım.Bu ürünü kullanmış değilim ama inceledikten sonra kendimde alıp kullanmayı düşünüyorum.Bu ürün doğal...
  3. Sperm koçu PRE-SEED hamilelik şansını artırıyor

Sperm koçu PRE-SEED hamilelik şansını artırıyor

Bu konu;pre-seed nedir,pre-seed gebe kalmayı kolaylaştırırmı hakkında bilgiler vermektedir Doğal yolla hamile kalmayı destekleyen,sperm dostu bir vajinal jel pre-seed le bir çok çift gebelik elde etmiştir.Son yıllarda oldukça popüler olan pre-seed hakkında ki bilgileri daha önce sitemizde sizlerle paylaşmıştık.Preseed haricindeki tüm vajinal nemlendiricilerin, jellerin, yağlandırıcıların...
  4. Gonal-f ve menogon kullanıp hamile kalanlar var mı?

Gonal-f ve menogon kullanıp hamile kalanlar var mı?

Merhaba herkese...Ben de pko var yumurtalarımı büyütmek için iğne tedavisi görmeye başladım.İlk olarak gonal f 900 alıp 75 doz kullandım ve yumurtam 23 mm oldu çatladı fakat hamıle kalamadım.bu ay menogon kullanmaya başlayacağım.hsg çekildim temiz çıktı.Doktorum endişenlenmemem gerektiğini söyledi .Epeydir korunmamama rağmen kalmadım ama o zaman yumurtalarım 7 mm di.artık büyüyor...Doğal yolla...
  5. Soğan kürü kullanıp hamile kalanlar var mı ? Paylaşım alanı burası

Soğan kürü kullanıp hamile kalanlar var mı ? Paylaşım alanı burası

Soğan kürü kullanarak hamile kalanlardan, bu kürü net olarak neye uygun olarak hazırladıkları hangi aralıklar ile nasıl soğusuttukları soğanın hangisini aldıkları kısacası bu kür uygulanırken yaptıklarının tamamını yorumlarla buraya yazıyoruz. Bu kürü kullanmak isteyen değerli anne adaylarına kürü kullananların da bir yardımı olsun ve buraya yazsınlar hadi bakalım.

Sayfayı Paylaş