Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar

angel76
Papatya
Giriş tarihi
Mar 2011

Kimsenin moralini bozmak ve olumsuz etkilemek istemem ama testin pozitif çıkması bişi ifade etmiyor. Ben preseed'e kesinlikle güvenmiyorum ve bir daha kullanmayı kesinlikle düşünmüyorum. Bebeğim 8. haftadaydı ve kalp atışının durduğunu bugün öğrendim. Ağlamaktan gözlerim şişti. Ben de preseed kullanmıştım. Preseed kullananların bu kadar düşük yapıyor olması tesdaüf değil. Ben de bu işleri okuyan, anlayan ve içinde olan bir insanım. Zaten preseed iyi birşey olsa şimdiye kadar heryerde duyulur ve peynir ekmek gibi satılırdı. Yine biz gelişmemiş ülke insanları üzerinde denenen, tepkileri ölçülen, deney sonuçarı toplanan bir ürün daha...Benim doktorum türkiyenin en iyi üniveristesitelerinden birinde doçent ve bu jeli daha önce hiç duymamış. Bunla ilgili olabilir mi diye sorduğumda "bence bir daha kullanma" dedi. Düşük yapmak ve ya kürtaj olmak bir daha anne olma ihtimalini azaltan kötü bir tecrübe olduğu için ben şansınızı böyle bir ürünle denemeyin derim. ben kullandığıma gerçekten çok pişmanım... Allah benim acımı hiç kimseye yaşatmasın :(.......................................................... kızlar ben bu yazıyı bir sitede okudum ve şok oldum hayal kırıklıgına ugradım çünkü ben de kullanıyorum eger ben bu ay hamile kalırsam içimde bi korku şüpe olacak allah yardım etsin bize

Papatya
Giriş tarihi
Mar 2011

Kimsenin moralini bozmak ve olumsuz etkilemek istemem ama testin pozitif çıkması bişi ifade etmiyor. Ben preseed'e kesinlikle güvenmiyorum ve bir daha kullanmayı kesinlikle düşünmüyorum. Bebeğim 8. haftadaydı ve kalp atışının durduğunu bugün öğrendim. Ağlamaktan gözlerim şişti. Ben de preseed kullanmıştım. Preseed kullananların bu kadar düşük yapıyor olması tesdaüf değil. Ben de bu işleri okuyan, anlayan ve içinde olan bir insanım. Zaten preseed iyi birşey olsa şimdiye kadar heryerde duyulur ve peynir ekmek gibi satılırdı. Yine biz gelişmemiş ülke insanları üzerinde denenen, tepkileri ölçülen, deney sonuçarı toplanan bir ürün daha...Benim doktorum türkiyenin en iyi üniveristesitelerinden birinde doçent ve bu jeli daha önce hiç duymamış. Bunla ilgili olabilir mi diye sorduğumda "bence bir daha kullanma" dedi. Düşük yapmak ve ya kürtaj olmak bir daha anne olma ihtimalini azaltan kötü bir tecrübe olduğu için ben şansınızı böyle bir ürünle denemeyin derim. ben kullandığıma gerçekten çok pişmanım... Allah benim acımı hiç kimseye yaşatmasın :(.......................................................... kızlar ben bu yazıyı bir sitede okudum ve şok oldum hayal kırıklıgına ugradım çünkü ben de kullanıyorum eger ben bu ay hamile kalırsam içimde bi korku şüpe olacak allah yardım etsin bize

Canım benim geçen ay günüm geçti ve testtede ikinci çizgim silikte olsa çıktı.2.testte de ikinci çizgi yine silik ve hastaneye gittim hemşireler sonucun şüpheli olduğunu söylediler.Bulunduğum yer köy gibi bir ilçe gebelik için kan testti yapılmadı.Başka bir ilçeye gitmemi söylediler dolaysıyla gebelik durumum şüpeli bir durumdu..Ve ben geçen ay preseedi sadece kayganlaştırmak (yarım çay kaşığı kadar ) için kullandım vajinaya boca etmedim çünkü bu ay yumurta yaptımı hisetmediğim için açıkçası özenmedim..Ben preseedin düşüğe sebep oldunu kesinlikle düşünmüyorum.Aksine gebe kalmaya yardımcı bir ürün ki tüp bebek ve aşılama da bile öneriliyor.Ve bence için rahat etsin diye bir kadın doğumcuya ürünü göster canım:)

ben bu yazıyı okuyunca korkmuştum ama gerçekten insanlar tüp bebege dünyanın parasını döküyor bu durum ondabile oluyor. inşllh. bende hamile kalmışımdır eger bugun hasta olmazsam işe yaradı preseed dua edin bana adet olmayayım...

slm((=

ben bu yazıyı okuyunca korkmuştum ama gerçekten insanlar tüp bebege dünyanın parasını döküyor bu durum ondabile oluyor. inşllh. bende hamile kalmışımdır eger bugun hasta olmazsam işe yaradı preseed dua edin bana adet olmayayım...

sevoş gelişmelerini paylaş bizimle tamam ben takip ediyorum preseedi, progestanı ve klomeni kullananları ...ve bunu kullanıp kullanmamakta kararsızım sen umut olucaksın bana((= umarım hamilesindir tatlıım inşaalaaah hadii hayırlısıı!!!

sevoş gelişmelerini paylaş bizimle tamam ben takip ediyorum preseedi, progestanı ve klomeni kullananları ...ve bunu kullanıp kullanmamakta kararsızım sen umut olucaksın bana((= umarım hamilesindir tatlıım inşaalaaah hadii hayırlısıı!!!

çok tşk ben preseed alabilmek için eşimi çok zor ikna ettim. ve sonunda aldırdım ilk kullandım 12sinde adet olmam gerekiyordu olmadım 5 gün geçti inşll.olmam daha test yapmadım haber verecegim sizlere.

benm 2kez dogal yolla hamileliğim oldu fakat karnmda öldüler.arastrldı ve bi sorunda bulunamadı.2kez bulundgm yerde asılama oldu tutmadı.universteye gttim.2asılamada orada oldu yıne tutmadı tup bebek dediler.bu arada preeseed i duydum ve hmn aldm henuz kullanmadm fakat cok olumlu bakıyorum.2gundur incelıyrm ve poztf snc alanları okudukca umudum artıyor.önce allahımın izniyle snrada sebeb olan jelle küçük melegimi kucagıma alacagıma ınanıyrm.hakkımzda herseyın hayrlısı olsun.allah kımsenın kucagını bos bırakmasın cok zor yasayan bilir..

slm kızlar ben preesed aldm ve buay kullanıcam inş. olumlu snclar alır ve paylasz blmiyrm ama bana cok olumlu geliyor inş. hyrlısıyla allahm evlat nasip eder ....

ben bebegin ölmesiyle preesed in ilgisi olacagını hiç sanmıyorum.allahım izin verseydi saglıkla dogardı bende 2defa bebegm karnmda öldü ama preeseedi kullanmadm ozmn.yani allahım izin vermedkçe bsey olmaz.onun ömrü o kadarms bence.hamileysende allaha bol dua et hyrlısıyla saglkla bebegını kucagına alırsn insallah.

Geri