Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar

Konu, 'Gebelik' kısmında selzeh tarafından paylaşıldı.

1. superisiiii

superisiiii Yeni Üye

kızlar ben halen ovülasyon testini kullanıyorum :)))ama yakalayacagım sonradaaa preseed kullanacagım inşallah bebiş

2. duygum_06

duygum_06 Hamiş Melek

ay canım benim çok sevindim ya tebrik ederim rabbim sağ salim sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin allah analı babalı büyütsün bizlerede dua et canım benim

3. yns_ysmn

yns_ysmn Hamiş Melek

Herkese merhabalar bende preseedi kullanmaya karar verdim ve sipariş verdim inşallah allahım banada sizler gibi nasip eder

4. selzeh

selzeh Hamiş Melek

çok sagol canım amın ınsallah darısı basınıza her zaman dualrım sızınle

5. selzeh

selzeh Hamiş Melek

PRESEED HAMİŞLERİ

Chatlak..........................ilk kez preseed kullandı ve hamiş
    Butterfly..........................ilk kez preseed kullandı ve hamiş
    Selzeh.............................ilk kez preseed kullandı ve hamiş

BEKLEYENLER
    Superisiiii

6. mrs m.

mrs m. Daimi Üye

Kızlar ben de kullanmaya başladım artık gerisi allahtan hayırlısıyla...inşallah faydasını görürüm.

7. selzeh

selzeh Hamiş Melek

PRESEED HAMİŞLERİ

BEKLEYENLER
    Superisiiii
    mrs m.

8. zuzuu

zuzuu Yeni Üye

bende başlayacağım siparişini verdim martta kullanacağım allah izin verirse

9. selzeh

selzeh Hamiş Melek

senınde güzel haberlerını beklıyoruz ınsallah

10. selzeh

selzeh Hamiş Melek

hadı hayırlısı canım güzel haberlerle gel bıze ınsallah bakalım

11. yns_ysmn

yns_ysmn Hamiş Melek

Slm melekler bende preseedi kullanmya başladım 12.günümde başladım bişey sorucam ya ben bu ovulasyon testini kullanmayı beceremiyorum heralde 2 kere kullandım hep negatif çıktı bi de siz yumurtlama zamanlarında hiç ara verdinizmi hergün mü çalışma yaptınız

12. mrs m.

mrs m. Daimi Üye

canım benim ovulasyon testinde 11. gün çft çizgi görünüyor ama 2. çizgi biraz silik oluyor. 13. gün ikisi de eşit renkte oluyor. demekki 13. gün döneme giriyorum. testi yaptığın saat önemli bir de testten önceki 2 saat hiçbir şey içme. belki dönemine girmemişsindir. çift çizgiyi aynı renk görünce iki gün üst üste çalıştık canım.

inşallah rabbimin izniyle faydasını görürüz.

13. yns_ysmn

yns_ysmn Hamiş Melek

cnm benim çok sağol yardımcı olduğun için bakalım bugün 14.günüm 2saat bişey yemicem içmicem saat 17.30 gibide testi yapıcam inşallah çift çizgi görürüm cnm belki dediğin gibi döneme girmemişimdir dün ara verdik bugün yine preseedle çalışma yaparız:)amin cnm inşallah

14. mrs m.

mrs m. Daimi Üye

PRESEED HAMİŞLERİ

BEKLEYENLER
    Superisiiii
    mrs m.
    yns_ysmn

15. superisiiii

superisiiii Yeni Üye

PRESEED HAMİŞLERİ

BEKLEYENLER
    Superisiiii
    mrs m.
    yns_ysmn

kızlar bende preseed i kullandım :)) şimdi sonuç için bekliyoruzzz...hayırlısıyla inşallah bebişimiz gelir

Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çeşitli kürleri kullanıpta hamile kalanlar kalmayanlar buraya

soğan kürü ile hamile kalanlar soğan suyu ile hamile kalanlar hayıt tohumu hamilelik için kürü sağan Arkadaşlar iki aydan beridir hamile kalmak için kürler hakkında araştırma yapıyorum Kürler aşağıdaki ilgili sayfada http://www.meleklermekani.com/tum-saglik-konulari/136676-gebe-kalmak-icin-neler-yapiyoruz-2.html Şimdi gelelim konumuza bu kürleri kullanıpta hamile kalanlar varmı ? Bu küleri...
  2. Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün PRE-SEED

pre seed preseed preseed zararları hamile kalmayı kolaylaştıran jel hamileliği kolaylaştıran jel Sevgili melekler çoğumuz evlat sahibi olmak için baş vurmadığımız yöntem kalmamıştır.Her duyduğumuzu belki olur diyerek uyguluyoruz..Netten bu konuda araştırma yaparken bir ürünle karşılaştım.Bu ürünü kullanmış değilim ama inceledikten sonra kendimde alıp kullanmayı düşünüyorum.Bu ürün doğal...
  3. Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

kürtaj sonrası hamilelik kürtajdan sonra hamilelik kürtajdan sonra hamile kalanlar kürtaj sonrası gebe kalınırmı Ya ne zor bi durum oldunu sölememe gerek yok sanırım her anne adayı bebeğini kaybetmekten korkar ve kaybedince çok üzülür hiç kaçınılmaz.Bende çok üzüldüm,şok yaşadım bittim bi an ama ALLAH'A sığınınca herşey geçti gönlmde.Yine umutluyum inşallah Rabbim yine vericek diye düşünüyorum...
  4. Sperm koçu PRE-SEED hamilelik şansını artırıyor

Bu konu;pre-seed nedir,pre-seed gebe kalmayı kolaylaştırırmı hakkında bilgiler vermektedir Doğal yolla hamile kalmayı destekleyen,sperm dostu bir vajinal jel pre-seed le bir çok çift gebelik elde etmiştir.Son yıllarda oldukça popüler olan pre-seed hakkında ki bilgileri daha önce sitemizde sizlerle paylaşmıştık.Preseed haricindeki tüm vajinal nemlendiricilerin, jellerin, yağlandırıcıların...
  5. Yumurtlama ilacıyla hamile kalanlar

yumurtlama ilacı nedir,yumurtlama ilacıyla nasıl hamile kalınır,yumurtlama tedavisi,yumurtlama tedavisi ve hamilelik hakkında bilgiler Yumurtama ilaçları Yanlız size uzman doktorunuzun reteçe ile verilen ve bir yıldır hamile kalamayan kadınlar için önerilen bir yoludur. Genellikle yumurtlama iğnesi yanında verilen ilaçlar ya da öncesinde verilen ilaçlar kadını hamine dönemine hazırlar. Bu...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. preseed jel eczanede satılırmı