Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar

Konu, 'Gebelik' kısmında selzeh tarafından paylaşıldı.

1. burdan kullanan bır arkadasımız ılk ayda hamıle kaldı canım adı CHATLAK ve 3 yıldır hiç bir sorunu olmadıgı halde gebe kalamıyodu şükürler olsun kı dün hamıle oldugunu ögrendık tatlım
    Kadınlar Melektir
  2. evet evet ben varımmmmm
    ilk ayımda kaldım allahıma binlerce kez şükür
    ve sitesinde de beraber kullandığımız onlarca kişi var hamile kalan
  3. bende ılk defa bu ay preseedı denedım hayırlısı bakalım 20 subatta ögrenıcem nasılsa ınsallah gelmıstır melegım

4. selzehcim merhaba canım ne zamandır seni görememiştim, umarım iyisindir canım benim.
    sana bu pre-seed le ilgili sorularım var, bu bir krem mi ve ne zaman kullanmalıyım nasıl kullanmalıyım? ilişkiden ne kadar süre önce kullanılmalı? vajinanın epey içine doğru mu sürülmeli? ben de bu ay deneyeceğim canım. aa bir de nereden temin ettin eczenden mi yoksa netten mi, kaça aldın canım?

bütün bu soruları cevaplayabilirsen sevinirim, seni çoookkk öpüyorum canım, inşallah meleğin gelmiştir.

5. ıyı olmaya çalışıyorum canım işte sen nasılsın evet cevaplıyorum sorularını
    preseed seffaf bır jel canım yumurtlama dönemınde kullanman gereklı hamıle kalman için tüp seklınde gelıyor ve enjektörü var plastık enjektörün içine alıyosun önce jelı sonra enjektörü vagınaya sokuyosun ve sıkıyosun jelı sıktıktan 15 dk içinde ılıskı olmalı yanı esın o 15 dk içinde bosalmalı zaten gösterıyor vagınaya ne kadar sokman gerktıgını baya gırıyo enjektör içerı sonra sıkıyosun canınıda acıtmıyor merak etme ben gıttıgıdıyordan bır satıcıdan rıca ettım yurtdısından getırdı bana 60 tl ye 8 kullanımlık olanından baska yok elınde ama gıttıgıyorda baska satıcılarda satıyo preseedı onlrda yurtdısından temın edıyor onlardan alabılırsın bıraz daha pahalı onlarda 78tl sanırım sen ıyıce araştır canım tamam ınsallah ısıne yarar tatlım ben kullandım ama oldumu bılmıyorum açıkçası bu arada çok stres yaratıyo bılgın olsun ben o yuzden belkıde olmamıstır dıyorum hanı stres etkılemıstır dıyorum ama hayırlısı canım bekleyıp görücem ınsallah dedıgın gıbı gelmıstır melegım canım benım görüşürüz hoscakal

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. preseed eczanelerde satılıyormu

,
  2. preseed jel eczanelerde satılırmı