Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar

merhaba ben buraya yeni katıldım. 8 aylık evliyim hiç korunmadık ama hamile kalamadım. bende preseed kullanmayı düşünüyorum.pazartesi alacagım gittigidiyordan alacagım ama 1haftada geliyor benim bu aralar yumurtlama günüm bu ay inşallah bende hamile kalırım fiyatı 130tl normal heralde allah hepimize nasip etsin

arkadaşlar preseedi geçtiğimiz aylarda 1 ay kullandım fakat olumlu sonuç alamadım bu ay nasip olursa bidaha kullanıcam inşallah meleğime vesile olur :)

Kızlar ben ilk kullandığım ay hamile kalmıştım, ama düşük oldu biliyorsunuz, faydasının olduğunu düşünüyorum... geçen ay tekrar aldım, kullandım başka bir markaydı, olmadı, bakalım bu ay devam edicem kullanmaya hayırlısı...

Merhaba arkadaslar ben abd de yasiyorum esim burdaki kaynaklardan arastirmis insanlarin cogu hamile kaldigini yazmis tabi esim boyle oldugunu okuyunca hemen aldi bana ilk soylediginde tepki verdim korktum sonucta dogal birsey degil die istemeye istemeye tamda kullanmadim ama bu ay yarim yamalakta olsa o sekilde girdik bakalim bu ay sonuc ne olucak??? Daha snr burdaki yazilarida okuyunca karar verdim onumuzdeki ay kullanilmasi gerektigi gibi kullanicam sizide haberdar ederim.

ne guzel bır haber allahım bızlerede nasıp etsın ınşallah bende bu ay sıparıs ettım kullanmaya baslayacagım inşll bızede nasıp olur

ne guzel bır haber allahım bızlerede nasıp etsın ınşallah bende bu ay sıparıs ettım kullanmaya baslayacagım inşll bızede nasıp olur

Canim gercekten bir kere kullandim ya faydasi oldumu bilmiyorum ama en azindan spermleri oldurmedigini kanitladi ve iliskiye girmekte zorlanmadik bu bile buyuk birsey bence oyle degil mi??

Geri