gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

predictor testte ikinci çizgi silik çıktı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

öncelikle merhaba, 3 gün önce bir test yapmıştım markası predictor ikinci çizgi çok silik çıktı ancak dikkatli bakınca görünüyordu bugün tekrar yaptım test yine silik :( ama bir öncekinden daha belirgin, markası yine predictor'dü. acaba markadan kaynaklı bir şey mi? çünkü bir de days comfort diye bir markayla yaptım hiçbir şey çıkmadı. sonradan fark ettim ki days comfort'un tarihi geçmiş bir hafta falan ondan bir şey çıkmamış olabilir mi? predictor kullananlardan bilen var mı acaba testten sonra silik de olsa hiç çizgi çıkmayan var mı? yoksa alttaki çizginin yerimi belli oluyor böyle silik silik yardım edin lütfen kafam çok karıştı.

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    Silik çıkması gebelik var anlamına geliyor bi kaç gün daha bekleyip testi yenileyin

3. ozlmozlm

ozlmozlm Forum Okuru

Bende ayni marka testi bugün yaptim cok silik cikti bu ne anlama gelir

4. seher koç

seher koç Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hamile olduğumun ortaya çıktığı test.. ozlmozlm

Ekli Dosyalar:

predictor testte ikinci çizgi silik çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik testinde silik çizgi

gebelik testinde silik çizgi

kızlar ilk defa yazıorum lütfen cvp bekliorum benim yarın adet olmam gerekior ama dayanamadım ve test alıp yaptım ancak 5dk sonra ikinci çizgi hafif silik belirdi ikinciyiyaptım oda hemen diilde 4-5 dk sonra silik de olsa 2. çizgi belirdi sizce hamilemiyim lütfen cevap verin acil
  2. İkinci çizgi silik çıktı hamilemiyim kızlar ?

İkinci çizgi silik çıktı hamilemiyim kızlar ?

mrb ben hasta olmama 5 gun kala test yaptım silik cıktı ve suan 3 gun gectı ve daha hasta olmadım sızce hamılemıyım cok merak edıyorum test te yapmıyorum hayal kırıklıgına ugrarım dıe
  3. Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması ne anlama geliyor?

Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması ne anlama geliyor?

bu konu ;gebelik testi ,gebelik testinde ikinci çizgi silik çıkarsa hakkında bilgiler vermektedir Hamilelik şüphesi yaşanan kadınların ilk tercih ettikleri yöntem hamilelik testi yapmaktır.Hamilelik testleri kanda hamilelik testi ve idrarda hamilelik testi olmak üzere 2 ana gruba ayrılır.Evde gebelik testi nasıl yapılır detaylar bu linkte.. Kanda hamilelik testi sadece sağlık kurumları...
  4. İdrar testinde ikinci çizgi çok silik,hamilemiyimdir!

İdrar testinde ikinci çizgi çok silik,hamilemiyimdir!

1,5 yıllık evliyim. Adetimi 5 gün geçti. Adetim normalde düzenliydi fakat geçen ay 17 gün geçikti, bu ayda 5 gün. Bugün idrar testinde ikinci çizgi çok silik çıktı. Sizce hamilemiyim?
  5. İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim kızlar ne olur yardım edin

İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim kızlar ne olur yardım edin

Selam lar ben test yaptım bi çizgi çıktı sonra silinik çıktı hasta olmama bi hafta var sonra yüzde Yüz sonuç veren test yaptım tek ve net çıktı sizce hamile miyim acil yardım

Sayfayı Paylaş