gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Pregnly iğne vuruldum ama sorum var ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam melekler, bugün pregnly iğnesi vuruldum. Doktor bana bugün başlayıp gün aşırı ilişki vs dedi, ee kocamda hor hor uyuyor ben şimdi hangi günlerde gireceğim ilişkiye ya bu iğneyi kullananlar bana bi yardım etsinler lütfen canımsınız.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Sizinle aynı iğneyi kullanan meleklerden bilgi almak için Çatlatma İğnesi Yaptıranlar konumuzu,üye olup daha fazla paylaşımda bulunabilmek için BURAYI ziyaret edebilirsiniz.

Pregnly iğne vuruldum ama sorum var ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sorunum var sorum olacak??

sorunum var sorum olacak??

slm adminlerim dün gece mesaj adetim 1000 di sabah girdim baktım düşmüş mesaj sayım neden acaba merak ettim uamrım bir yanlışım yoktur.ben tekrar 1000 yaptım bu sefer düşmedi diğer mesaj sayılarım ne odlu halen anlamadım..ilginizee.teşşekürlerr
  2. BeniM ÖzgürLüğe VuruLmuŞ ZincirLerim Var.

BeniM ÖzgürLüğe VuruLmuŞ ZincirLerim Var.

Benim Bu Madur haLime düŞmanLarım güLSe BiLe ! OnLardan Daha zaLim doStLarım Var.! üŞütmez iLikLerime iŞLeyen SoqukLar biLe ÇünKü Benim BuzLardan Daha Soquk Bir BedeniM Var..! Korku Vermez Bana KorkunÇ KabuSLar bile Çünkü Benim KorkunÇ KabuSLardan Daha Beter GeceLeriM Var. AyakLarıma PranGaLar SarSa biLe BeniM ÖzgürLüğe VuruLmuŞ ZincirLerim Var. Ne doStLarım aRar Ne düŞmanLarım Sorar...
  3. derdim yok ama sorum var

derdim yok ama sorum var

Kizlar size bir sorum var Iki kisi konusuyor biri kiz biri erkek, bi sarki caliyor ve kiz oglana diyor ki : hatirliyormusun bu sarkiyi Oglan : hatirlamazmiyim Kizda bunu üsütne göz göze gelmistik bu sarkida, derse sizde bunun anlami ne ?? Ben cözemedim kiz benim yakin arkdasimin kiz arkdasi oglan suan askerde ve konustugu oglani tanimiyorum ben. Lütfen yardimci olun kafamdaki bu soru...
  4. Klasik Ama Zorlayıcı bir Soru :)

Klasik Ama Zorlayıcı bir Soru :)

zorlayıcı sorular zeka zorlayıcı sorular Merve Ve Büşra Adında iki Arkadaş Aynı evde Yaşamaktadırlar. Merve Akşam arkadaşlarıyla birlikte dışarı çıkar saat geç olmuştur. Büşra İse Yatağında debelenip durmakta bir türlü uyuyamamaktadır. Uyuyamadığı için arkadaşı Merve'nin yatağına gider ve Orada uykuya dalmaya çalışır. Tam uyuyacakken odadan bir tıkırtı duyar ve masa lambasını alel acele...
  5. sorum var....

sorum var....

merhaba bana yardimci olan birisi varmi?

Sayfayı Paylaş