gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Pregnly Yumurta Çatlatma İğnesi hakkında bilgi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben Pregnly Yumurta Çatlatma İğnesi hakkında detaylı bir bilgi istiyorum. Bunu hangi aşamada kullanıyloruz. Hamile kalamayanlar mı kullanıyor misal ben 1 yıldır hamile kalamıyorum bunu nasıl kullanacağım. Çatlama iğnesi diyorlar ama bana net bir bilgi verirseniz sevinirim teşekkür ediyorum.

BeyazMelek bunu beğendi.
  2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Doktor kontrolündeyseniz çatlatma iğnesinin yanında klomen,serophene gibi yumurta geliştirici haplardan yada gonal-f gibi yumurta geliştirici iğne kullanırsınız bu haplar yada iğne adetin 5. günü başlatılır genellikle ve doktorunuz yumurta gelişiminizi inceler yumurtalar istenilen büyüklüğe geldiği zaman (20mm) çatlatma iğnesini olursunuz ve aynı gece bir gün sonrası ilişki önerilir bu işlem aşaması aşılama döneminde de geçerlidir.

Pregnly Yumurta Çatlatma İğnesi hakkında bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HSG Fİlmi ve Yumurta Çatlatma İğnesi

HSG Fİlmi ve Yumurta Çatlatma İğnesi

Merhaba bacılar. Ben yaklaşık bir senedir evliyim. HSG filmi çektirdim. Tüplerim tıkalıydı. Bu sayede açıldı. Ve Ardından yumurta çatlatma iğnesi yaptı doktorum. Bu tür yöntemlere başvurup netice alan yani hamile kalan arkadaşlar var mı. Ve şuan beklemekteyim. Çok ciddi kafam karışık... Cevaplarınızı bekliyorum...
  2. Yumurta Çatlatma İğnesi Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey !

Yumurta Çatlatma İğnesi Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey !

Bu konu; Yumurta Çatlatma İğnesi Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eğer bebek sahibi olmak için yumurta çatlatma iğnesi olmuşsanız kafanızdaki pek çok soruyu doktorunuz yanıtlamış olsa dahi, acaba dediğiniz pek çok soru işareti aklınızda döner durur. Bu acabalara son vermek için sizlere yumurta çatlatma iğnesi hakkında tüm bilmek...
  3. Yumurta çatlatma iğnesi nedir?

Yumurta çatlatma iğnesi nedir?

yumurta çatlatma iğnesi ne için kullanılır,yumurta çatlatma iğnesinin yan etkileri,yumurta çatlatma iğnesi ne işe yarar,yumurta çatlatma iğnesi ne zaman etki eder,yumurta çatlatma iğnesi nereye vurulur,yumurta çatlatma iğnesi nasıl vurulur ,yumurta çatlatma iğnesi hakkında bilgiler Yumurta çatlatma iğnesi nedir? Ne işe yarar? Kısırlık (infertilite) tedavisi gören hastalara en sık önerilen...
  4. Yumurta çatlatma iğnesi Ovitrelle

Yumurta çatlatma iğnesi Ovitrelle

ovitrelle nedir,ovitrelle nasıl kullanılır,ovitrelle ile hamile kalanlar,ovitrelle yan etkileri,ovitrelle iğnesi,ovitrelle kullanımı hakkında bilgiler Yumurta çatlatma iğnesi kısırlık tedavisinde sıkça kullanılan fakat hastalar tarafından ne işe yaradığı pek bilinmeyen bir ilaç türüdür. Yumurtanın oluşumu ve büyümesinde kullanılan ilaçlar ile karıştırılmamalıdır. Yumurta çatlatma...
  5. Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalan varmı?

Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalan varmı?

Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar olduğunu duymak çocuk sahibi olamayan kişiler için dikkat çekici bir haber olabilir. Kısırlık tedavisi görmekte olan kişilere en sık tavsiye edilen, uygulanan ilaçlar arasında bulunur. Bu nedenle ne olduğunu ve nasıl yumurtlama sağladığını anlatmak uygun olacaktır. Yumurta çatlatma iğneleri büyümüş olan folikülün çatlamasını ve bu şekilde...

Sayfayı Paylaş