gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Prenses elbise modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

prenses elbise modelleri cocuk prenses elbise modelleri çocuk kıyafetleri çocuk elbiseleri elbisesi Bizler süslenip püslenirizde onların hakkı yokmu:D Aslında onlar bizdende süslü kızı olan çok iyi bilir şu an bana hak verdiğinizi onayladığınızı duyar gibiyim kimlerdenmi bahsediyorum tabiki küçük süslü kızlardan:D Onlar için çok şık ve bir o kadarda şirin abiye modellerini paylaşmak istiyorum ben şahsen bayıldım doğrusu=) [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Nasıl dediğim ibi küçük prenseslere layık değil mi?

2. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hepside çok güzeller :)

Prenses elbise modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elbise Modelleri

Elbise Modelleri

Elbise Modelleri istiyorum yeni elbiseler almayı düşünüyorum ama bu senenin modası nasıl bilmiyorum.
  2. Asil Prenses Topuz Modelleri Buyrun

Asil Prenses Topuz Modelleri Buyrun

Topuz Modelleri Prenses Prenses Topuz Modelleri Görselleri Sevgili melekler, gece gezmelerinde ve davetlerinde hem derli toplu hem de şık ve asil havasıyla genelde topuz modelleri seçeriz saçlarımız için. Özellikle yazın gün içinde de basitçe yapabileceğimiz topuz modelleri en büyük yardımcımızdır. Bu yazımızda da yine davetlerde ve özel gecelerde yaptırabileceğimiz prenses topuz modelleri...
  3. 2013 Prensesler İçin Abiye Modelleri

2013 Prensesler İçin Abiye Modelleri

Bu konu küçük kızlar için abiye modellerine yer vermektedir. Biz bayanlar daha küçük yaşlardan itibaren giyime süse püse pek bir meraklıyız. Günümüz de küçük prenseslere kıyafet beğendirmekte bir hayli zorlaştı. Kızı olan anneler iyi bilir ki, şimdiki kızlar pek bir bilmiş ve giyimlerini artık çoğu kendi seçtiği gibi özel günlerde ise abiye modeli giymek istiyorlar. Bir yakınınızın özel...
  4. Prenseslere Özel Doğumgünü Pasta Modelleri

Prenseslere Özel Doğumgünü Pasta Modelleri

prensesli pasta modelleri, prensesli pasta, kız bebekler için pasta modelleri Kız çocukların kıyafetlerinden tutun da aksesuarlarına kadar herbirşeyleri pek bir süslü püslü oluyor. Bu süslere birde doğumgünü pasta modellerini eklemeye ne dersiniz? Küçük prensesinizi doğumgününde pastasının modeli ile de çok mutlu edebilirsiniz. Pasta imalatçıları günümüz de her zevke özel görsel olarak çok...

Sayfayı Paylaş