gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Prenses lea beresi

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Görünümü çok ilginç..Yapımı kolay..Hiç bu modeli görmemiştim..Kızıma örmeyi düşünüyorum.Örün sizde prenses lea gibi giyin..Yapanlara kolay gelsin:) [​IMG]

Malzemeler: Nako Angoramatik,
    Şiş No: 5.5

Yapılışı:
    70 ilmek başlanır.12 cm düz örgü örülür.Sonra üç ilmekte bir kesilir.Dört sıra örülür.Bu sefer iki ilmekte bir kesilir.Tekrar dört sıra örülür ve iki ilmekte bir kesilir.İlmekler ikişer ikişer kesilir.İki sıra daha örülür.Tekrar ikişer ikişer kesilir.Bir sıra örüldükten sonra kalan ilmekler tığla veya iğneyle toplanır.
    Kulaklar: 16 ilmek başlanır ve 65 cm. örülür.İçleri elyafla doldurulup dikilir, gül böreği yapar gibi kıvrılır.

.

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    farklı görünüyooooor.ilginç yani

3. talihsizim ben

talihsizim ben Forum Okuru

yaaa ufff bana yardım edin allah aşkına yav istdiğim şei bulamıorum bn yaaa derya baykalda grdm ama şimdi yok hiçbi sitede ltfn bana cvp falan yazn tmm mı?!!!

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    neyle ilgili bilgi aradığınızı yazarsanız yardımcı olabiliriz :)

Prenses lea beresi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Prenses

Prenses

Aşırı derecede gururlu ve kibirli olmaktan vazgeçin. Özellikle de arkadaşlarınıza hava atmanız, ileride yalnız kalmanıza neden olabilir. Rüyada bir prensesle tanismak, sizi seven bir kimsenin iyiligini göreceginize, mevkiinizin yükselecegine, erkekseniz kadinlardan, kadin iseniz erkeklerden çok fayda görüp mutlu olacaginiza delalet eder.Rüyada prensesi gören erkekse; kısa sürecek bir...
  2. Uğur böcekli Bebek beresi

Uğur böcekli Bebek beresi

Çok şirin bir bebek beresi uğur böcüğüde harika durmuş.:)
  3. Erkek Beresi Nasıl Yapılır

Erkek Beresi Nasıl Yapılır

erkek beresi nasıl örülür erkek bere yapılışı bere nasıl örülür yapilişi beresi yapılır Meleklerim kocişime bir bere yapmaya karar verdim ama saatlerdir arıyorum adam gibi bir anlatım bulamadım.:S Kafayı yiycem yahu.Gerçi anneme sorsam söyler ama o da aman ne gerek var git bi bere al der.:D Ama ben kendim örmek istiyorum kocişime. :ahhhhh: Nolur yardım edin meleklerim nette rastladığınız...
  4. Prenses Tatlısı

Prenses Tatlısı

MALZEMELER Alt için: 5 su bardağı süt 1 su bardağı şeker 1 su bardağı un 1 paket margarin 1 paket kakaolu bisküvi Üst için: 1 su bardağı süt 1 su bardağı su 1 su bardağı şeker 3 yemek kaşığı un 1 yumurta sarısı HAZIRLANIŞI Un, şeker, süt, margarin bir tencereye koyulur ve kaynayıp puding kıvamına gelinceye kadar karıştırılır. Daha sonra ocaktan alınır ve...
  5. Kuzulu bebek beresi

Kuzulu bebek beresi

Yeni yaptım arkadaşlar,her ne kadar mevsimi olmasa da kışa hazırlık.Kuzularımız üşümesin diye :)

Sayfayı Paylaş