gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Prenses Patik Yapılışı

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

prenses patik prenses patiği patik yapilisi kare yapımı yapımı Meleklerim istediğiniz bir kare motiften 7 parça örerek hazırlanıyor..yapımı ve birleştirmesi çok basit.Tüylenme olmasın diye simli ip tercih ediliyor..Aşağıda nasıl birleştirilmesi gerektiği fotoğraflarla anlatılıyor ve size sadece yapması kalıyor :tik:

Prenses Patik Yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. örgü bebek patiği yapılışı

örgü bebek patiği yapılışı

bebek patiği yapılışı bebek patikleri yapılışı patik örgüleri ve yapılışları örgü patiği Arkadaşlar şimdi yukarıdaki bebek patiğini beraberce yapalım. Nako rekor ipi ile ve 3,5 numara şiş ile öreceğiz. Çok kolay bir patik eminim yapabilirsiniz, yine bol bol resim çektim ve ayrıntılı bir şekilde anlatacağım. Hadi kolay gelsin Önce 65 ilmek atıyoruz ve hem önden hem de arkadan haraşo...
  2. Bebek Patiği ve Yapılışı

Bebek Patiği ve Yapılışı

nako bebek patikleri Bu kırmızı patikleri 3.5 numara şiş ile Nako Vizon ip kullanarak pirinç örgüyle ördüm...Yeni doğacak kız bebekler için çok güzel ama daha büyük örmek için şemadan bakıp ilmek arttırabilirsiniz.. Yapılışını ise şöyle anlatayım: Pirinç örgünün yapılışı: • 1 ilmek yüz,1 ilmek ters sıra sonuna kadar aynı şekilde örülür. • Arka sıradan örerken düzün üstü ters,tersin üstü...
  3. keçe patik modelleri ve yapılışı

keçe patik modelleri ve yapılışı

patik modelleri yapılışı patik modelleri ve yapılışı ve yapilisi keçe keçeden yapımı istediğiniz dilediğiniz renklerde yapabileceğiniz ve ayakkabı pabuç görünümlü patikler :D:D Bu renk renk bebek patikleri ve ayakkabıları keçeden yapılmış..Ancak buna benzer suni keçe ya da polar kumaşlarla da yapılabilir..Battaniye dikişi ile dikilip kurdelelerle süslemişler.Hem pratik hem de çok renkli.
  4. basit patik yapılışı

basit patik yapılışı

basit patik yapılışı basit patik kolay yapımı modelleri ve yapılışı yapımı ÖRGÜYE YENİ YENİ ALIŞIYORSANIZ YAPABİLECEGİNİZ BASİT VE GÜZEL BİR MODEL ARKADASLAR MALZEMELER:50 Gr İp 2,5 numara örgüşişi Süsiçin:İstediğimiz renkte bir parça ip10 Numara Tığ Yapılışı: patiğimizi örmeye birinci kısımdan yani lastikten 16 ilmek başlayacağız. Yaklaşık 5 sıra bir düz bir...
  5. Açıklamalı resimli kolay patik yapılışı

Açıklamalı resimli kolay patik yapılışı

Evet hanımlar artık kış aylarının soğukluğunu iyice hissetmeye başladık. Akdeniz bölgesin de yaşayan biri olarak birkaç güne kadar kısa kollu giysek de bugün havanın oldukça soğuk olmasından dolayı birhayli üşüyorum. Birçok bayan gibi kış ayların da en zor ısınan ve en çok üşüyen yerim olan ayaklarımı patikler sayesin de ısıtıyorum. Normal çoraplar ne yazıkki ayaklarımı ısıtmıyor ve buna...

Sayfayı Paylaş