gebe
  1. özlem demet

özlem demet Forum Okuru

prensesime isim arıyorum yardım edin lütfennn....

Konu, 'Haziran Ayı Anneleri' kısmında özlem demet tarafından paylaşıldı.

kız ismi arıyorum forum :bathbaby: kızlar 5 aylık hamileyim allah nasip ederse bir kızımız olacak teyzeleri. isim bulamıyorum aklımızdaki isim ecrin daha güzel tercihleri bekliyorum. birde ecrine ek bi isim yakıştırın:) bebisim

2. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

su,mina,beren,ceylin,selen,

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    İkra,deren,sude,betül,setenay,asmin :)

4. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Allah kurtarsın canım. minel, naz,buse,tanem.diyorum ben :)

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hepinize ilginizden dolayı tşk ederim dikkate alınacak hepsi eşimlede paylaşıcam bu isimleri:)

6. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    irem,ecrin su, zara,nisa, melina, mina,

7. shemizu

shemizu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ay tatlım bended aynı dert ama böle derde can kurban

8. han_bar

han_bar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bayanlar bennde nasip olursa haziranda prensesimi kucağıma alacam..isiim bulamıyorum yardımcı olurmusunuz..

9. nessli

nessli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ikinizede allah kucağnıza almayı nasipetsn canişkolarm isme gelince bence yezda ve simruğ

10. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    selam kızlar allah bebeklerinizi sağlıkla kucaklarınıza verir inşallah
    benim kızım 2 ay 20 günlük ve adı ELA...yardımcı olursa diye paylaşayım dedim.
    hep kısa isim aramıştık, en son ece ve ela kaldı listemizde ve biz elayı tercih ettik.
    darısı sizlere inşallahhh :)

11. LiLi'

LiLi' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çisem , sinem , ada <3 ay süper bunlar abla.

12. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle bahtı güzel olsun tatlım.:)İsim konusuna gelince benimde çok kafam karışık henüz tam belli değil isim yani.Sen Ecrin de karar kıldıysan güzel ve değişik isim bence de.Yanına istersen kısa bir isim koyabilirsiniz.Su,Naz gibi mesela.Allah şimdiden analı babalı büyütsün meleğinizi:nazar:

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bende 5 aylik hamileyim, Allah nasip ederse kizima Nisa ismini koymayi düsünüyorum :)

14. CaNdAn❤❤

CaNdAn❤❤ Forum Okuru

Selamlar arkadaşlar benim adım candan ve benim 1 kızım ve tek yumurta ikizleri oğlullarım var ama anlaşılan senin kız ismine ihtiyacın var canım benim Elif Ece benim kızımın adı sen istersen Elif'i istersen eceyi ekle ben kızıma hamileyken önce naz ırmak Yeşim selen selin cansın buse senin gibi ecrin babaannesinin adı Zeliha gibi ama biz Elif Ece ye karar verdik
    Elif:Kur'an'ın ilk harfi
    Ece:Kraliçe demek

prensesime isim arıyorum yardım edin lütfennn.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuşuma İsim arıyorum yardım edin

Kuşuma İsim arıyorum yardım edin

kızıma isim arıyorum 2011 merhaba arkadaşlar; bildiğinizz gibi eşim bana doğum günümde süpriz yapmış hediye olarak muhabbet kuşu almıştı şimdi ona isim arıyorum daha yavru hadi bana yardım edin de bi isim koyayımmm ona :deli: ilk aklıma gelen cücükk oldu :D:D ama sonra vazgeçtim yanayakıla kızıma isim düşünüyorumm hadi yardımm edinnnnnnn:deli:
  2. oğluma isim arıyorum yardım lütfen

oğluma isim arıyorum yardım lütfen

2011 yılını geçip 2012 yılına gireceğimiz bu günlerde ben hamişliğimin son demlerini yaşıyorum. Oğluma isim arıyorum kızlar. Kuranda geçmesi benim için çok büyük anlam ifade etmiyor. Güzel ve akılda kalıcı anlamlı bir isim arıyorum. Bana yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum. Haa erkek olduğu için ismini ben koyacağım kız olsaydı kızıma isim aramayacaktım onu babası...
  3. kızıma isim arıyorum bulamıyorum yardım lütfen

kızıma isim arıyorum bulamıyorum yardım lütfen

Arkadaşlarım biraz önce oğluma isim aradığımla ilgili konuyu açmıştım ama yakın arkadaşımında kızı olacak oda isim bulamadığını söyledi bende bi konu daha açayım istedim. Acaba bu hususta bana yardım edebilir misiniz. Hem oğlumuza hem kızımısa isim arıyoruz bir türlü kafamıza yatan isim bulamadık. Sizlerden yardım bekliyoruz. Tşk.
  4. kızlar yaşadıklarıma inanamıyorum yardım edin lütfenn

kızlar yaşadıklarıma inanamıyorum yardım edin lütfenn

sevgilimle bir buçuk yıldır beraberiz fakat bu son aylarda beni yıpratmak için elinden geleni yaptı diyebilirim. sorunlarımız oluyor konuşmuyor, konuşmalıyız halletmeliyiz diyorum yanaşmıyor, kafasına göre takılıyor, hata bende de kendinde de olsa köşesine çekiliyor halletmeye çalışmıyor.. ben ruhen gerçekten yoruldum, önceki gün alışverişe çıktık beğendiğim kazağın çok açık olduğunu söyledi...
  5. Kızlarr yardım edin lütfenn :(((

Kızlarr yardım edin lütfenn :(((

Merhaba arkadaşlar bir önceki regl tarihim 16 Şubat ve 25inde bir birlikteliğim oldu.14 Martta regl görmedim ve 16-19 Martta idrar testi yaptım negatif.22 Martta kan testi yaptırdım sadece HCG

Sayfayı Paylaş