gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Prensesin Uykusu

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bir Çağan Irmak filmi olan "Prensesin Uykusu" yakın bir zamanda vizyona girerek sinemaseverlerle buluştu.Sizlere bu yepyeni Çağan Irmak filminin konusu ve oyuncuları hakkında genel bilgilere geçiyorum. [​IMG] Gösterim tarihi: 19.Kasım.2010
    Yönetmen: Çağan Irmak
    Oyuncular: Çağlar Çorumlu, Sevinç Erbulak, Genco Erkal, Alican Yücesoy, Şevval Başpınar, Ayşenil Şamlıoğlu, Funda Şirinkal
    Dil: Türkçe
    Tür: Dram, aile
    Yeni kuşak Türk sinemasının önemli isimlerinden Çağan Irmak'ın son filmi "Prensesin Uykusu" vizyonda.

Konusu
    Bir kütüphanede memur olarak çalışan Aziz, kendi küçük dünyasında sakin ve huzurlu bir hayat sürdürmektedir. Bir gün, mahalleye yeni açılan kuaförün sahibi Seçil ve 10 yaşındaki kızı Gizem, Aziz’in oturduğu apartmana taşınır. Aziz’in yeni komşularıyla renklenen hayatı, küçük kızın daldığı uzun uykuyla gölgelenir. Gizem’in daldığı uykunun tetiklediği bambaşka olaylarla, sıradan görünen ama aslında rengarenk karakterlere sahip bu insanlar birlik olup, kaderi değiştirmeye çalışırlar.

Prensesin Uykusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeginizin uykusu

bebeginizin uykusu

Bebeğinizle iletişime geçeceğiniz zaman, onun hemen uyku öncesi olmamalıdır. Ninnilerde "uyusun da büyüsün" derler. Bu bir bakıma doğrudur. Bebeğiniz karnı doyup, altı temizlenip, birazcık uyanık kaldıktan sonra günün büyük bölümünü uykuda geçirir. Ancak her bebeğin uyku düzeni de aynı değildir. Hiçbir neden yokken bebeğiniz uyumuyorsa endişe etmeyin. Kendi uyku süresini kendi...
  2. form'un prensesine geçmiş olsun!!!

form'un prensesine geçmiş olsun!!!

rüyam gözümün nuru bitanecik üzüm gözlü tatlımı tatlı adminimiz'e geçmiş olsun dileklerimle....sen kendine dikkat et sen bizim prensesimizsin adminim.bu çiçekler sana:ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd:...
  3. Prensesin olabilir miyim ?

Prensesin olabilir miyim ?

sevgi denen tek kelime, yanlız senle düştü dilime ne olur dön küçüğüm yaralı kalbime. Sana olan aşkımı tüm alem duysun. Eğer bir gün senden başkasını seversem, beyaz teninin bana kefenim olsun. Biliyorum bana dönmem zor, ama imkansız değil. Zoru başarabiliriz. Ama imkansız zaman alır. Gözler dudakların söylemeye cesaret edemeyeceği şeyleri açığa vuracak kadar cesurdur....
  4. Güzellik Uykusu

Güzellik Uykusu

Derin bir uykuya dalan insanın vücudundaki hormon düzeyi dengelenir ve hücreleri yenilenir... Uyku, güzelliğin en etkili ilacı. Geceleri cildimiz, gündüze oranla kendini sekiz kat daha çabuk yeniler. Hücreler ve damarlar aktif bir şekilde çalışır ve cilt daha gergin olur. Gece yatmadan önce süreceğiniz bir nemlendirici de sabahları cildinizin daha pürüzsüz olmasını sağlar. Midenizin geceleri...
  5. Pamuk prensesin odası

Pamuk prensesin odası

Kızınız varsa bu mobilyaların tam da onun hayallerini süsleyen eşyalar olduğunu size mutlaka tasdikleyecektir..renkleri özelliklede masalları andıran tasarımları her kızın kalbinde yatan pamuk prensesi derin uykusundan uyandıracaktır..

Sayfayı Paylaş