gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Prenseslere laik oturma köşesi

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Antre dekorasyonu Oturma köşesi dekorasyonu
    Son zamanlarda gördüğüm en güzel dekorasyon örneği bence meleklerim. Bu oturma köşesi dekorasyonunu genç odasına ya da antre dekorasyonunuza uygulayabilir, bu hoş görünümü sizde elde edebilirsiniz.

Prenseslere laik oturma köşesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şirin oturma köşesi

Şirin oturma köşesi

Oturma köşesi dekorasyonu Berjer modeli Bu şirin berjer modelini çok beğendim. Tabi bu berjer tek olsaydı pek güzel olacağını sanmıyorum. Önemli olan hepsiyle uyumu sağlamak. Turkuaz-beyaz renk uyumu bu oturma köşesine çok yakışmış meleklerim :).
  2. Harika bir oturma köşesi bayıldım

Harika bir oturma köşesi bayıldım

Bahçe dekorasyonu Bahçe oturma grubu örneği böyle bir dekoratif oturma grubunda oturup sevdiklerimle sohbet etmeyi çok isterdim meleklerim. Bahçe mobilyalarını bile solda sıfır bırakacak bir tasarım harikası olmuş bence. Ben çok beğendim meleklerim ya siz?
  3. Prenseslere laik bahçe keyfi

Prenseslere laik bahçe keyfi

Bahçe oturma grubu dekorasyonu Baçede çardak örneği Hiçbir zaman havuzlu bir evde merağım olmasa da sırf bu örnekteki gibi bir oturma keyfim olsun diye havuz isteyebilirim:) Çardak dekorasyonu havuz yanındada olunca çok şık olmuş. Kullnaılan bahçe mobiyası da çok şık.
  4. Prenseslere laik genç odası

Prenseslere laik genç odası

Pembe genç odası Kız genç odası dekorasyonu Kızıınız için genç odası dekore edecekseniz bu pembe genç odası örneğini çok beğeneceksiniz meleklerim. Kızınız kendini bu odada prenses gibi hissedecek. Bu odadan çıkmak istemeyeceğini düşünüyoruz.
  5. Bahçede dantellerle süslenmiş oturma köşesi

Bahçede dantellerle süslenmiş oturma köşesi

bahçe oturma alanı bahçe dekorasyonu Bahçe dekorasyonunda canlılık kazandırmak içn bahçe oturma köşesi dekore edilebilir.

Sayfayı Paylaş