gebe
  1. superisiiii

superisiiii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

preseed jel kullananlar

Konu, 'Kısırlık' kısmında superisiiii tarafından paylaşıldı.

pre seed kullananlar preseed kullananlar preseed jel jel İNFERTİLİTE (Kısırlık) HASTA GRUBU
    . - Açıklanamayan infertilite hasta grubunda
    . - IUA ( Aşılama ) veya IVF ( Tüp bebek ) tedavileri öncesinde
    . - IUA ( Aşılama ) veya IVF ( Tüp bebek ) tedavilerinde negatif sonuç almış hastaların bekleme süreçlerinde
    . - Ovulasyon ( Yumurtlama ) takibi için ultrason muayenesinde
    . - Timed Intercourse ( Zamanlı Cinsel İlişkiden Kaynaklanan Vajinal Kuruluk )
    . - IUI ( Aşılama ) işlemi sırasında
    . - IVF ( Tüp Bebek ) Embriyo Transferinde

. DİSPARONİ ( Ağrılı Cinsel İlişki Yaşayan ) HASTALARDA
    . MENOPOZ SONRASI HASTA GRUBUNUN KURULUK TEDAVİSİNDE
    Pre~seed vajinal kuruluk için de en doğru çözüm
    Pre~seed " Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı - Sperm Dostu " Vajinal Nemlendirici, sperme zarar vermeden en çok ihtiyaç duyulan yerde, içten bir nemlendirme sağlamaktadır. Hamile kalmaya çalışırken dahi güvenle kullanılabilir. Vajinal kuruluğun arttığı zamanlarda, diğer ürünler sperm üzerindeki zararlı etkilerinden dolayı kullanılmamalıdır.
    Çünkü Pre~seed benzeri ürünlere göre;
    [​IMG] pH seviyesi, üretken servikal sıvıyla dengelenmiştir.
    [​IMG] Sperme zarar vermeyen özel formülü patentle, Dünyada koruma altına alınmıştır.
    [​IMG] Antioksidan desteği için Arabinogalaktan içerir.
    [​IMG] İç uygulamayla vajina ve serviksi kaplar.
    [​IMG] Klinik olarak test edilmiş ve doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.
    Pre~seed' i benzersiz yapan nedir?
    Pre~seed, " Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı - Sperm Dostu " ilk vajinal nemlendiricidir. Vajinal kuruluğu rahatlatmak için doğal vücut salgılarını taklit eder. Bunu yaparken de sperm için en uygun ortamı sağlar.
    Pre~seed, vajinal nemlendirici semen (meni) ve üretken servikal mukusla aynı pH daki bir sıvı içinde dağıtılır. Sperme zarar vermez ve kadın vücudunu rahatlatır.
    Pre~seed, hücrelere antioksidan desteği sağlayan DOĞAL şekilde oluşan, bioaktif bitki şekeri olan Arabinogalaktan içerir.

Pre~seed, içeride tutunarak vajina ve dış serviksi kaplar, hamile kalmaya çalışıldığı zamanlarda dahi sperme zarar vermeden doğal nemlendirmeyi yeniler.​
    Pre~Seed Kişisel Nemlendirici, vajinal kanal içinde en doğal sekresyonun sağlanması için tasarlanmıştır. Bir nevi vaginal sıvının birebir kopyası-taklidi olarak düşünülebilir. Çünkü vajinal sıvının PH derecesi ile birebir aynıdır. Böylece spermlere zarar vermeden, spermlerin yapısını etkilemeden vajina kanalı boyunca akışkanlığı sağlayarak spermlerin rahatça haraket ederek yumurta ile buluşmasına izin verir.

Hamile kalmaya çalışılan ve özellikle vajinal kuruluğun arttığı dönemlerde, diğer ürünlerin spermler üzerindeki zararlı etkilerinden korunmak gerektiğinde kullanılabilir.

Ayrıca, Cinsel yönden aktif olan her kadın, zaman zaman vajinal kuruluk yaşayabilir. Bu dönemlerde kuruluğun giderilmesi için kullanılan yağ, vazelin, krem v.s. gibi ürünler vaginal sorunlara sebep olabilir, spermlere zarar verebilir ve spermlerin rahat hareket etmelerine engel olan bir bariyer oluşturabilir.

Bu tip rahatsızlığı olan bayanlar yada bu vajinal kuruluk problemi yaşayanlar Pre~Seed Kişisel Nemlendiriciyi güvenle kullanabilir.

arkadaşlar pre seed jel kullananların sonuçlarını merak ediyorum.Ben ürünü aldım şuanda daha kullanmadım ve fertilfocus tükürükten ovulasyon testini de aldım ama yeni başladım.

Son düzenleme: 21 Nisan 2010
  2. superisiiii

superisiiii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    selam yorumlatınızı paylaşmanızı bekliyorum.Ben ovulasyon dönemimi belirleyerek pre seed i kullandım 1 ay gebelik gerçekleşmedi...

3. Bilgemelek

Bilgemelek Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    38
    ben de kullandım bu ay , ama olmadı

4. pissicikkk

pissicikkk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    chatlak nickli üyemiz ilk ay kullandı ve hamile kaldı onu biliyorum

5. esmer şeker

esmer şeker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam yorumlatınızı paylaşmanızı bekliyorum.Ben ovulasyon dönemimi belirleyerek pre seed i kullandım 1 ay gebelik gerçekleşmedi...evet bendede

6. pissicikkk

pissicikkk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eğer tüpleriniz tıkalısa zaten gebelik beklemeyin arkadaşlar beim tüplerim tıkalıydı tüp bebek denedik çok şükür oldu zaten yumurtalar rahime ulaşmıyo presed asla yardımcı olmaz bu koonuda ya tüpleri açtıracaksınız yada tüp bebek probleminizi belirleyin önce

7. superisiiii

superisiiii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim dr gittim ama tüperimle ilgili bir sıkıntıdan bahsetmedi ama tekrar baktırsam iyi olacak sanırım.sizinle paylaşırım teşekkürler

8. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    Bu jeli duyan kullanan var mi arkadaslar almaya deger mi sizce? Yorum bekliyorum

9. ceceli

ceceli Forum Okuru

Bende baktım pre sede 120 dyo hamile kalmaniz eyer sıkıntı olursa bu sizden kaynaklanan birseydir dyo

10. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Preseed gebe kalmaya engel bir durum yok ise kullanılabilir.Kanallar tüpler tıkalıysa yumurtlamada bozukluk varsa işe yaramaz.Özellikle vajinal kuruluk yaşayanlarda,nedeni olmayan kısırlık bulgusunda kullanılır.Ve erkeğin sperminin rahimde uzun süre tutmasını sağlar.

11. Glsnysn

Glsnysn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Arkdaslr preseed kullandktn kacgun sonra tes yptnz

12. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Bu destek ürünü kullandıktan sonra beklenen menste gecikme olursa test yapın..

preseed jel kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. preseed

preseed

bu ilaç işe yarıyomu kızlar :grev:
  2. crinone jel kullananlar lütfen bakın çok önemli

crinone jel kullananlar lütfen bakın çok önemli

arkadaşlar ben 10+6 günlük hamileyim yaklaşık 1 buçuk aydır crinone jel kullanıyorum jel kullandıktan sonra kahverengi renkte tortular halinde geliyordu ama 2 gündür çok az kahverengi damla geldi 2-3 defa dr umu aradım ve gittim bebeğim normal rahimde kanama görülmüyo dedi ama ben daha öncede 2 düşük yaptığım için çok tedirginim bu jeli kullananlar bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim ...
  3. Crione Jel kullananlar bilgi verebilir mi ?

Crione Jel kullananlar bilgi verebilir mi ?

Cirione % 8 jel adeti geciktirir mi kızlar ? Bu jeli kullanıyorum ama kaşıntı ve tahriş yaptı bende kullanan oldu mu bana biraz bu jel hakkında bilgi verir misiniz lütfen.
  4. vajina temizleme jeli kullananlar

vajina temizleme jeli kullananlar

selam hanımlar aranızda vajina temizleme jeli kullanan varmı bir arkadaşım bana zararlı olduğunu söyledi hassas bir bölge olduğu için açıkcası biraz tereddüt ediyorum faydası olduğunu söyleyenlerde var aranızda temizleme jelini kullanan varsa olumlu olumsuz yorumlarını alabilirmiyim kullananlar nasıl memnun kaldınızmı memnun kalmayanlar ne açıdan memnun kalmadınız herhangi bir yan etkisi oluyormu
  5. Preseed (hamile kalmaya yardımcı jel )

Preseed (hamile kalmaya yardımcı jel )

Kızlar elimde fazladan bir kutu var satmak istiyorum ne olduğunu ve Nasıl kullanıldığını merak edenler bana sorabilir ya da internetten araştırabilir

Sayfayı Paylaş