gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Preseed kullananların yorumları

Konu, 'Gebelik' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Preseed kullananların yorumları ve paylaşım alanına hoş geldiniz. Bu bölümden sperm dostu bir kayganlaştırıcı kullandı iseniz yazabilir misiniz. Tam olarak ne zaman aldınız nasıl kullandınız problem yaşayanlar ve bu kremi ya da başka bir kremi tavsiye edenlerin tüm paylaşımlarını buradan bulabilirsiniz.

Preseed kullananların yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. preseed kullanan var mı ?

preseed kullanan var mı ?

preseed kullananlar preseedle hamile kalanlar orgametril kullanırken hamile kalınırmı merhaba arkadaşlar ben bu sıtenın yenı uyesıyım sızlere sormak ıstedıgım preseed jel kullanan var mı aranızda bu jelın hamıle kalmaya yardımcı oldugunu duydum eger kullanan varsa sonuclarını yazarsanız sevınırım:hmm::hmm::hmm::hmm:
  2. preseed

preseed

bu ilaç işe yarıyomu kızlar :grev:
  3. progynex iğnesi kullananların yorumları...

progynex iğnesi kullananların yorumları...

Selam arkadaşlar bende hamileyim son satıma göre 7 haftalık ama geç döllenme olabilir dedi doktorum keseyi görmüştüm öyle sevinmiştim ki 27 nisanı bekliyordum kalp atışları için ama nokta şeklinde kanamam oldu doktorumu aradım ve iğne verdi progynex Bu iğneyi kullanan varmı aranızda cevaplarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum inşaallah bebeğim bana tutunur ve düşmez dualarınızı bekliyorum...
  4. Park yatak kullananların yorumları?

Park yatak kullananların yorumları?

Merhabalar herkese.Benim bu sefer de park yataklar ilgimi çekti hanımlar.Çok fonksiyonel olması ve de her yere taşıyabilmeniz de diğer artısından.Fiyatına göre de maksimum performans gösteriyor benden söylemesi.Bir odadan diğerine taşıyabiliyorsunuz.Beşik gibi sallanabilir olması da bebeğinizin uyuturken büyük kolaylık.Ben Baby2go 84221 Park modelini kullanıyorum şuan alalı kısa bir süre...
  5. supradyn kullananların yorumları

supradyn kullananların yorumları

selam melekler üç çocuğum var haliyle işim bir hayli zor yaş olarak birbirlerine oldukça yakın ve hareketli bir yapıya sahipler. bazen o kadar çok yoruluyorum ki onların beklentilerine karşılık veremiyorum supradyn diye bir vitaminmi ne varmış enerji veriyormuş sanırım bunla ilgili bilgisi olan varmı supradyn kullananların olumlu olumsuz yorumlarını ve tavsiyelerini bekliyorum şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş