gebe
  1. siyapel

siyapel Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

preseed

Konu, 'Gebelik' kısmında siyapel tarafından paylaşıldı.

bu ilaç işe yarıyomu kızlar :grev:

preseed konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. preseed jel kullananlar

preseed jel kullananlar

pre seed kullananlar preseed kullananlar preseed jel jel İNFERTİLİTE (Kısırlık) HASTA GRUBU . - Açıklanamayan infertilite hasta grubunda . - IUA ( Aşılama ) veya IVF ( Tüp bebek ) tedavileri öncesinde . - IUA ( Aşılama ) veya IVF ( Tüp bebek ) tedavilerinde negatif sonuç almış hastaların bekleme süreçlerinde . - Ovulasyon ( Yumurtlama ) takibi için ultrason muayenesinde . - Timed Intercourse...
  2. preseed kullanan var mı ?

preseed kullanan var mı ?

preseed kullananlar preseedle hamile kalanlar orgametril kullanırken hamile kalınırmı merhaba arkadaşlar ben bu sıtenın yenı uyesıyım sızlere sormak ıstedıgım preseed jel kullanan var mı aranızda bu jelın hamıle kalmaya yardımcı oldugunu duydum eger kullanan varsa sonuclarını yazarsanız sevınırım:hmm::hmm::hmm::hmm:
  3. Preseed kullananların yorumları

Preseed kullananların yorumları

Preseed kullananların yorumları ve paylaşım alanına hoş geldiniz. Bu bölümden sperm dostu bir kayganlaştırıcı kullandı iseniz yazabilir misiniz. Tam olarak ne zaman aldınız nasıl kullandınız problem yaşayanlar ve bu kremi ya da başka bir kremi tavsiye edenlerin tüm paylaşımlarını buradan bulabilirsiniz.
  4. Preseed (hamile kalmaya yardımcı jel )

Preseed (hamile kalmaya yardımcı jel )

Kızlar elimde fazladan bir kutu var satmak istiyorum ne olduğunu ve Nasıl kullanıldığını merak edenler bana sorabilir ya da internetten araştırabilir

Sayfayı Paylaş