gebe
  1. minel

minel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

prıfesör ve bir öğrenci

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında minel tarafından paylaşıldı.

Olay bir üniversitede profesör ve bir öğrenci arasında geçer.Öğrenci yemekhanede boş yer bulunmadığı için profesörün yanına oturur.
    Profesör bu durumu kabullenemez ve çocuğa;
    -öküzlerle kuşlar bir arada oturamaz, der.
    Öğrenci hiç bozuntuya vermeden;
    -o zaman uçayım, diye kalkar.

Profesör durumu içine sindiremeyince öğrencinin sınavından kalması için elinden geleni yapar.Fakat öğrenci
    soruları eksiksiz cevaplandırır.

Bunun üzerine profesör;
    -sana bir soru sorucam ,der.
    -yolda karşına iki kese çıktı birinde akıl diğerinde para var.hangisini alırdın? der.

öğrenci;
    -parayı alırdım.
    deyince profesör;
    -ben aklı alırdım,der.
    öğrenci karşılık verir;
    -doğaldır insan neye ihtiyacı olursa onu alır.

Çıldırmak üzere olan profesör öğrencinin sınav kağıdına büyük harflerle ''ÖKÜZ'' yazar.

Odadan çıkan öğrenci bir kaç dakika sonra gelip seslenir;

-hocam imzanızı atmışsınız ama notum nerde,der!!!! :huhe:

prıfesör ve bir öğrenci konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir tuş öğrencileri mahvetti

bir tuş öğrencileri mahvetti

Yapılan dikkatsizlik sonucu 70 öğrenci istediği okula giremedi....Yazık olmuş çocukların emeklerine.... Antalya'nın Kumluca ilçesinde Mimar Sinan İlköğretim Okulundan mezun olan 70 öğrenci, puan ve tercihlerini sisteme giren ilgili müdür yardımcısının, İLSİS modülünde yanlış bir butona basması sonucu istedikleri okullara kayıt yaptıramadı. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Kumluca...
  2. Rehberlik öğretmeni ve öğrenciler

Rehberlik öğretmeni ve öğrenciler

Bu diyaloglar bana okul yıllaırmı ve özellikle rehberlik öğretmenimizi ahtırlattı.Ufak tefek bir bayan hocaydı kadın bıkmıştı artık bizden 26 yaşındaydı ama bize''sizin bu saçma sapan durumuzlarınız üyzünden kendimi 56 yaşında gibi hissediyorum''diyordu yazık yaaa:D:D:Dbizde abartıyorduk ama yaa:D İşte sizlere rehberlik öğretmeni ve öğrecilerinin arasında geçen komedi diyalogları sunuyorum:D...
  3. Nasıl bir öğrencisin??

Nasıl bir öğrencisin??

Nasıl bir öğrencisin?

Sayfayı Paylaş