gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

prim mi yapacaklar

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü şarkıcı Deniz Seki'yi ziyaret etmek için basında yer almayamı çalışacaklar.......
    SALKIM'DAN DENİZ SEKİ ÇIKIŞI
    YEŞİM SALKIM, CEZAEVİNDE BULUNAN DENİZ SEKİ'Yİ ZİYARET ETMEYİ DÜŞÜNEN BAŞTA HÜLYA AVŞAR VE BAZI ÜNLÜLERE TAŞ ATTI.

Yeşim Salkım, cezaevinde bulunan Deniz Seki'yi ziyaret etmeyi düşünen başta Hülya Avşar ve bazı ünlülere taş attı.Ünlü şarkıcı, 'Herkes biliyor ki soyadı tutmayan için ziyaret mümkün olamaz. Bu kişiler mağduru kullanarak kendilerini gündemde tutmaya çalışan zavallılar. Amaç destek vermekse Adalet Bakanlığı'ndan bir defalık Deniz’in affını isteyelim” dedi.

prim mi yapacaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'AIG primlerini durdurun' emri

'AIG primlerini durdurun' emri

ABD Başkanı Obama, AIG'deki prim ödemelerini engellemek için tüm yasal önlemlerin alınmasını istedi. ABD Başkanı Barack Obama, hükümetin geçen yıl iflastan kurtardığı sigorta şirketi American International Group'taki (AIG) prim ödemelerine tepkisini dile getirerek, ABD Hazine Bakanı Timothy Geithner'a, bu ödemeleri engellemek için gereken tüm yasal önlemlerin alınması direktifi verdi. ABD...
  2. Genel Sağlık Sigortası için  Prim Ödeyecek Misiniz Öğrenin

Genel Sağlık Sigortası için Prim Ödeyecek Misiniz Öğrenin

genel sağlık sigortası prim sorgulama prim sorgulama Merhaba Sevgili melek'ler, bu sayfamızda Genel Sağlık sigortası başvurusu yapanlar için prim ödeme öğrenme yani pirim sorgulama linkini aktarıyor ve bilgiler paylaşıyoruz sizlerle. Genel Sağlık Sigortası tescil bilgilerine artık internetten ulaşabilirsiniz. SGK Başkanı Fatih Acar, "Gelir testi yaptıranlar, TC kimlik numarası ve...
  3. Adını Feriha Koydum Final mi yapacak ya

Adını Feriha Koydum Final mi yapacak ya

Adını Feriha Koydum Final mi yapacak kızlar bu konuda lütfen bilgi verin ben bu diziyi çok seviyorum bitmesin istiyorum ama yaa:(
  4. Adını Feriha Koydum yeni sezonda final mi yapacak

Adını Feriha Koydum yeni sezonda final mi yapacak

Kızlar Adını Feriha Koydum dizisi bitecekti ama yapımcılar vazgeçmişti lakin duydum ki Hazal Kaya olmayınca yapımcılar yeni sezonda Adını Feriha Koydum final yapacakmış:S Bu doğru mu?
  5. Kıdem ve İhbar Tazminatından Vergi ve Prim Kesilir mi ?

Kıdem ve İhbar Tazminatından Vergi ve Prim Kesilir mi ?

kıdem tazminatından kesinti yapılabilir mi,kıdem tazminatından yapılacak kesintiler,kıdem tazminatında yapılacak kesintiler hakkında bilgiler Kıdem tazminatından sadece binde 7,59 oranında damga vergisi kesilir. Bunun dışında kıdem tazminatından herhangi bir vergi veya prim kesintisi yapılmaz. İhbar tazminatından ise yüzde 15 gelir vergisi ve binde 7,59 oranında damga vergisi kesintileri...

Sayfayı Paylaş