gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Primini ödemeyen vatandaşlar sağlık hizmeti alamayacaklar mı?

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Primini ödemeyen vatandaşlar sağlık hizmeti alamayacaklar mı? Prim ödeme yükümlüsü olduğu halde sağlık hizmeti sunucusuna başvurduğu tarih itibariyle 60 günden daha az prim borcu bulunanların sağlık hizmetlerinden yararlanmaması söz konusu değildir. Ayrıca, 18 yaşını doldurmamış olan kişiler, tıbben başkasının bakımına muhtaç olan kişiler, acil haller, iş kazası ile meslek hastalığı halleri, bildirimi zorunlu bulaşıcı hastalıklar, koruyucu hekimlik hizmetlerinde, analık hallerinde, afet ve savaşta ve grev ve lokavt durumlarında prim borcuna ve prim ödeme gün sayısına bakılmaksızın tedavileri sağlanmaktadır.

Primini ödemeyen vatandaşlar sağlık hizmeti alamayacaklar mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşsiz kalınan sürelerde prim ödemeyen sürelerin...

İşsiz kalınan sürelerde prim ödemeyen sürelerin...

İşsiz kalınan sürelerde prim ödemeyen sürelerin telafisine ilişkin bir düzenleme var mıdır Yeni düzenleme ile Türkiye'de yasal olarak ikamet edenlerden 18 yaşını dolduran ve talepte bulunanlar isteğe bağlı sigortalı olabilecektir. İsteğe bağlı sigortalı olmak için SSK’da aranan 1080 gün ile Emekli Sandığında aranan 10 yıllık hizmet süresi şartları kaldırılmış ve bunlara genel sağlık...
  2. Sağlık hizmetleri için ek ücret alınacak mı ?

Sağlık hizmetleri için ek ücret alınacak mı ?

Sağlık hizmetleri için ek ücret alınacak mı ? Genel sağlık sigortasında sigortalılar esas itibariyle herhangi bir ücret ödemeden sözleşmeli sağlık kuruluşlarından yararlanabileceklerdir. Ancak; kamu sağlık kuruluşları standart hizmetler dışında kalan otelcilik hizmeti ve öğretim üyesi ücreti için ilave ücret alabileceklerdir. Sözleşmeli özel sağlık kuruluşları ise belirlenen sınır dahilinde...
  3. Ankara Biltaş Sağlık Hizmetleri

Ankara Biltaş Sağlık Hizmetleri

Ankara Biltaş Sağlık Hizmetleri hastane randevu iptal Ankara Biltaş Sağlık Hizmetleri iletişim bilgileri Ankara Biltaş Sağlık Hizmetleri irtibat bilgileri Ankara Biltaş Sağlık Hizmetleri online randevu almak Ankara Biltaş Sağlık Hizmetleri randevu alma Ankara Biltaş Sağlık Hizmetleri randevu iptal etme Ankara Biltaş Sağlık Hizmetleri telefon numarası Ankara Biltaş Sağlık Hizmetleri ulaşım...
  4. Genel Sağlık Sigortası Primleri

Genel Sağlık Sigortası Primleri

Genel Sağlık Sigortası Primi Bordrosu Genel Sağlık Sigortası Primleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Genel Sağlık Sigortası Primi Bordrosu hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri paylaşmıa sunuyor ve konuyla ilgili tüm üyelerimizi ve misafirlerimizi bu sayfamıza bekliyoruz. * 4-a kapsamında (eski SSK'ya tabi olarak çalışanlarda) çalışanlara ait prim oranları; Genel Sağlık...
  5. internetten lens alamayacak mıyız artık ?

internetten lens alamayacak mıyız artık ?

Ben lens kullanmayı çok seviyorum ve bana giden renklerde lens takıyorum ama duyduğuma göre artık netten lens alamayacakmışız, bu doğru mu ? Halbu ki uygun fiyatlarda alıyorduk, doğruysa hiç hoşuma gitmedi :S

Sayfayı Paylaş