gebe
  1. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18

primolut, regl geciktirici hap

Konu, 'Kadın Hastalıkları' kısmında Moss tarafından paylaşıldı.

kızlar bu hapı daha önce kullanan var mı, tatile cıkıcam sorun olsun istemiyorum adetim de yaklaştı, ilk defa kullanıyorum. prospektüsünde göz bozuklugu yazar demiş, bnm zaten gözler bozuk ve ayrıca tümörden bahsetmiş, tümörlü hastalar icin mi bilmiyorum ama cok nadiren iyi huylu tümör görülebilir dio yaa :S :S :S

primolut, regl geciktirici hap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Regl

Regl

Rüyasinda regl oldugunu görmek, dininin fesat olduguna isarettir. Karisinin regl oldugunu görmek, dünya islerinin zorlasacagina, eger karisi iyi ve dürüst bir kadin ise, dininin kuvvetine, bir kadinin hayiz oldugunu görmesi, onun bir mala sahip olacagina delalet eder. Gerek erkek ve gerek kadin hayiz oldugunu ve gusül edip elbisesini giydigini görmesi, dünyada ve ahirette istegine kavusacagina...
  2. Adet geciktirici Primolut -N tablet hakkında bigiler

Adet geciktirici Primolut -N tablet hakkında bigiler

bu konu;Primolut tablet nedir,Primolut tabletle adeti geciktirebilirmiyim hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili hanımlar, regl döneminiz özel bir gününüzemi denk geliyor?Regl döneminizi ertelemekmi istiyorsunuz?Regl döneminizi adet geciktirici ilaçlarla erteleyebilirsiniz.Fakat bunun bir doktor kontrolünde olmasına özen gösterin.Doktorunuzun önermediği ilaçları kesinkle kullanmanızı...
  3. regl sorunları

regl sorunları

merhabalar ben 14 yaşındayım 23 şubatta ilk defa regl oldum fakat akşam bitti ve hala olmadım birdaha....
  4. Adeti erteleyen geciktirici ilaçlar

Adeti erteleyen geciktirici ilaçlar

adet geciktirici ilaç nedir,adet geciktirici ilaçların yan etkileri,adet geciktirici ilaçlarla adeti ileri alma,adet geciktirici ilaçlarla adeti geri çekebilirmiyim,adet geciktirici ilaçlar hakkında bilgiler Bazı nedenlerden dolayı (tatil, iş gezisi, spor, hacca gitmek gibi nedenlerden) mens kanamasını bir süre geciktirmek isteyen kadınlar için hormon tedavileri ile bunu sağlamak...
  5. Adet geciktiriden kaç gün sonra regl olunuyor?

Adet geciktiriden kaç gün sonra regl olunuyor?

Kızlar merhaba aranızda yeni sayılırım. Geçen hafta perşembe regl olcaktm ama ben regl geciktirici kullandım 3 gün kullandım ve cuma bıraktım ilacı kullanmayı. Ama şimdi 2 gün oldu hala regl olmadım ve üstüne hiçbir adet belirtim de yok. 2 hafta önce nişanlımla beraber olmuştuk korunmadan. Şimdi kafam karıştı hamile olabilir miyim yoksa ilaçtan dolayımı hala regl olmadım. Lütfen yardım kızlarrr

Sayfayı Paylaş