gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Priz

Konu, 'Ö-P' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada elektrik prizi görmek, gelecekteki günlerinizin çok aydinlik ve mutlu geçecegine isarettir.

Priz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuk korumalı priz

Çocuk korumalı priz

çocuk korumalı priz Çocuk korumalı priz Viko, çocukların güvenliği için özel priz tasarladı. 'Çocuk korumalı prizler' evde kazasız bir ortam sunuyor. Emniyet kilidi sayesinde çocukların hayatı güvence altına alınıyor. Böylece çocukların prizlere parmaklarını ya da metal bir cismi sokarak elektrik akımına maruz kalmaları engelleniyor. Beyaz, krem, gri, metalik ve ahşap renkteki...
  2. Çiçekli Prizler Çok Değişik

Çiçekli Prizler Çok Değişik

değişik prizler Bu prizler neler yapıyorlar yaaa dedirtecek cinsten. Değişik geldi bana. Çiçekli,üzümlü,kitaplı.. :D Daha kim bilir nele çıkar melişlerim :D
  3. Çiçekli prizler..

Çiçekli prizler..

prizler priz modelleri priz çeşitleri Melişler bence çok hoş görünüyolar çiçekli prizler..:)ya sizce nasıl..:)
  4. Eğlenceli Priz Stickerları

Eğlenceli Priz Stickerları

Sticker modelleri Priz Sticker örnekleri Duvar dekorasyonunuza canlılık ve ne latmak istiyorsanız bu eğlenceli priz yapıştırma modellerini kullanabilirsiniz meleklerim. Ben özellikle lüzumsuzda söndür yazan yapıştırmayı çok beğendim.
  5. Ayakkabı kutusundan priz saklama

Ayakkabı kutusundan priz saklama

Evlerimizde ortalarda dolaşan ayaklarımıza dolanan kablolar can sıkıcı olmasının yanında görüntü kirliliği oluştururyor.Aynı zamanda çocuklu evler içinde tehlike arz ediyor. Basit çözümlerle bu görüntü kirliliğinden ve çocuklarınız için tehlike arz eden bu durumdan nasıl kurtulabilirsiniz görselimizle uygulamalı olarak size anlatıcaz.Lazım olan malzeme ayakkabı kutusu.Ayakkabı kutularınızı...

Sayfayı Paylaş