gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Pro Çeviri 2.0 Cümle çevirisi Yapan Program

Konu, 'Popüler Proğramlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

pro çeviri 2.0 cümle çevirisi yapan program özellikleri kullanılışı ile ilgili bilgiler burada melekler Eğer dil bilmiyorsanız melekler, derslerinizde,işinizde ya da nette gezerken karşınıza çıkan bir yabancı dilde bir cümle zorlanmanıza sebep olabilir.Aslında netten çeviri yapan pek çok site var.Peki ama ya net olmayan bir yerde çeviri lazım olursa :)

Şimdi size tavsiye edeceğimiz Pro Çeviri 2.0 Cümle Çevirisi Yapan Program tüm işletim sistemlerinde çalışmaktadır.Öncelikle programın deneme sürümünü ,beğenirseniz tam sürümünü elde etmek için BURAYA TIKLAYINIZ.

Pro Çeviri 2.0 Cümle çevirisi Yapan Program konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. CepSözlük 2.0

CepSözlük 2.0

CepSözlük 2.0 İngilizce Türkçe (bidirectional-çift yönlü) çeviri yapabilen, java destekli mobil cihazlar için geliştirilmiş bir sözlük programıdır. Yaklaşık 13 bin kelime içermektedir. Hızlı ve akıllı tarama algoritmasına sahiptir. Kullanıcıların önerileriyle v1.5 versiyonunda programın arayüzü daha kullanışlı bir hale getirilmiştir. (WAP ile yüklemek için : wap.cepv İndirmek için...
  2. Lexar Pro

Lexar Pro

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Çeviri

Çeviri

Prof A, Prof B tarafından C diline çevrilen mantık kitabının son sözüne şunu yazdı: "Prof B'ye bu kitabı çevirdiği için teşekkür ederim. Prof B'ye ayrıca bu kitabın son cümlesini C diline çevirdiği için teşekkür ederim"... Buradaki garipliği bulun.
  4. CE/DP Stealer 2.0

CE/DP Stealer 2.0

metin2 stealer indir Karşınızdakinin avatarını çalın. - Karşıdakinin avatarını çalmanızı sağlar - Size gönderilen smiley leri çamlanıza yarar - Uyarı: Reklam ajanı içermektedir! Yükle
  5. Cümle çevirisi yapan proğram arıyorum bilen var mı

Cümle çevirisi yapan proğram arıyorum bilen var mı

Arkadaşlarım genelde cümle çevirilerini internetten yapıyorum ama internet olmadığı zamanlarda ingilizce cümleleri rahatlıkla çevirebileceğim ücretli ücretsiz proğram tavsiyelerinizi rica ediyorum sağolun.

Sayfayı Paylaş