gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

ProbLemLere aLdırmadan mutLu oLmak..

Konu, 'Çöplük' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ProbLemLere aLdırmadan mutLu oLmak..

ellerine sağlık asgimsin :)

3. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

bebişşlerrrr çokk şekerlerr mişş..
    paylaşımm içinn teşekkürlerrr..
    bazen diyorumm sanki beni mutsuz eden seylerr beni demek içinn yapılıyoo ....sabırrrr sabırrrrr yaaaaa sabırrrr

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık çok güzeldi

5. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ce: ProbLemLere aLdırmadan mutLu oLmak..

katılıyorum

6. ülküelif..

ülküelif.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ProbLemLere aLdırmadan mutLu oLmak..

çok güzeller emeğine sağlık..
    ama problemleri aldırmayacak yaşı çoktan geçtik..
    bebek olmak vardı...

7. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ProbLemLere aLdırmadan mutLu oLmak..

:D güzel paylaşım :!

ProbLemLere aLdırmadan mutLu oLmak.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kolay olan mutlu  olmak..........

kolay olan mutlu olmak..........

Mutluluk, bir insanın hem iç dünyasında(kendisiyle olan ilişkilerinde), hem dış dünyasında (insanlarla olan ilişkilerinde vb.) hem de ruhsal dünyasında (manevi olarak) sürekli şekilde huzuru ve rahatlığı hissetmesidir. Tanımı bu kadar kolay olmasına rağmen “olması” neden bu kadar zor diye düşünmeden edemiyor insan doğal olarak… Yazılarımı hazırlarken, genelde çevremdeki insanlara çalıştığım...
  2. mutlu olmak için okuyun..

mutlu olmak için okuyun..

•Evimi bir parti sonrası temizlemek için saatlerce uğraşıyorsam, bir çok arkadaşım var demektir. •Faturalarımı ödeyebiliyorsam, bir işim var demektir. •Pantolonum biraz sıkıyorsa, aç kalmıyorum demektir. •Gölgem beni izliyorsa, güneş ışığını görüyorum demektir. •Otobüsten indiğim yerden işyerime yolu uzun buluyorsam, yürüyebiliyorum demektir. •Hükümet hakkında eleştiri yapabiliyor ve bu...
  3. Özcan'la birlikte olmaktan mutluyum

Özcan'la birlikte olmaktan mutluyum

Özcan'la birlikte olmaktan mutluyum Yaprak Dökümü'nün Necla'sı da aşkını ilan etti... Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı 'Necla' karakteriyle şöhreti yakalayan gurbetçi oyuncu Fahriye Evcen ile yaşadığı aşkı geçtiğimiz günlerde Kıbrıs'ta itiraf etmişti. YOLLARIMIZ KESİŞİRDİ Özcan Deniz, Kıbrıs konseri öncesi düzenlediği basın toplantısında, Fahriye Evcen...
  4. Derdinle bile mutlu olmak..‏..

Derdinle bile mutlu olmak..‏..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. mutlu olmak

mutlu olmak

Kural 1: Asla kendinden şüphe etme... Sen ne hissediyorsan o her zaman doğrudur. Dünyadaki bütün insanlar toplansa ve sana aksini söylese bile senin hissettiklerin senin için doğrudur. Onlar farklı hissedebilir farklı düşünebilir ama bu senin hissettiklerinin yanlış olduğunu göstermez sadece onlardan farklı olduğunu gö...sterir. Kural 2:Asla farklı olduğun için utanma. Eğer çevrende...

Sayfayı Paylaş