gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Profesör ve öğrencisi (süperrrrrr)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Kendini çok birşey sanan prof.hakettiği dersi küçümsediği öğrencisinden alır.Ben okuyunca çok güldüm ve öğrenciye hayran kaldım bravo.:D
    Öğrenci, yemekhanede boş yer bulamadığı için profesörün yanına oturur. Profesör bu durumu kabullenemez ve çocuğa, “öküzlerle kuşlar bir arada oturmaz” der. Öğrenci hiç bozuntuya vermeden “o zaman ben uçayım” diyerek kalkar. Profesör durumu içine sindiremeyince, öğrencinin dersinden kalması için elinden geleni yapar. Fakat öğrenci bütün soruları eksiksiz cevaplandırır.
    Bunun üzerine profesör “sana bir soru soracağım” der.
    Çocuğa; “Yolda karşına iki kese çıktı. Birinde para birinde akıl var. Hangisini alırdın?” diye sorar. Öğrenci, “Parayı alırdım!” deyince profesör ben akılı alırdım” der.
    Öğrenci karşılık verir: “Doğaldır, insan neye ihtiyaç duyarsa onu alır”.
    Çıldırmak üzere olan profesör sınav kağıdına büyük harflerle “öküz” yazarak öğrenciye verir. Odadan çıkan öğrenci birkaç dakika sonra gelip seslenir: “Hocam imzanızı atmışsınız ama notumu yazmamışsınız!”

Profesör ve öğrencisi (süperrrrrr) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örnek Öğretmen ve Örnek Öğrencisi

Örnek Öğretmen ve Örnek Öğrencisi

öğrenciden öğretmene mektup öğretmene yazılan mektup örnekleri örnekleri yazılmış bu mektup bir öğretmenden kendini yetiştiren öğretmenine; CANIM ÖĞRETMENİM Sizi ne kadar çok özlediğimi anlatmaya kelimeler yetmez. Bununla birlikte hep sizinleyim. Çünkü hizmet ediyorum. Hayatımda hiç olmadığım kadar mutluyum. Hasret olmakta ayrı bir tat, zevk veriyor fakat yakıyor da. ÖĞRETMENİM, yarım...
  2. MEVLAN nın TEMBEL ÖĞRENCİSİ

MEVLAN nın TEMBEL ÖĞRENCİSİ

Walla Hocam ÖldÜ Kurallar DeĞİŞtİm Ben Mevlana DeĞİlİm 1 Adam Olupta Geleceksİn 2 Vakifbanka 100 Ytl YatirdiĞina Daİr Banka Dekontu Getİreceksİn 3 Adlİ Sİcİl Raporu 4 EŞİnİn BaŞi AÇik Fotosu 5 Doktor Raporu 6 6 Şİse Bİra Ve 3 Paket Lark
  3. Süperrrrrr!

Süperrrrrr!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Profesör

Profesör

Rüyada kendinizi bir profesör olarak bir dershanede ders veriyor görmek, hayatiniz boyunca uygulayacaginiz yeni bir sey ögrendiginize; bir profesörden ders dinlediginizi görmek ise, is hususunda bazi yenilikler uygulamak istediginize delalet eder.Rüyada kendinizi profesör görmek; bütün isteklerinizin gerçekleşeceğine, üniversitede görevli bir profesör görmek; bir tanıdığınızdan iyi bir haber...
  5. Lütfen pijama giyme KADINIM! (SÜPERRRRRR)

Lütfen pijama giyme KADINIM! (SÜPERRRRRR)

Lütfen pijama giyme KADINIM! Kılım o kadınlıkla hiç bir alakası olmayan şeylere. Yatağa pijamayla girmiyor mu karım, deliriyorum. "Neden giyiyorsun şu şeyi?" diye sorunca... "Üşüyorum" demez mi! "Kan testi yaptıralım o zaman" dedim. Anemik filan mı acaba diye. Yorganı değiştirdim, odamıza klima da taktırdım. Olur ha, belki rahatça çıplak olabiliriz diye. Yok...

Sayfayı Paylaş