gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Profesör

Konu, 'Ö-P' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada kendinizi bir profesör olarak bir dershanede ders veriyor görmek, hayatiniz boyunca uygulayacaginiz yeni bir sey ögrendiginize; bir profesörden ders dinlediginizi görmek ise, is hususunda bazi yenilikler uygulamak istediginize delalet eder.Rüyada kendinizi profesör görmek; bütün isteklerinizin gerçekleşeceğine, üniversitede görevli bir profesör görmek; bir tanıdığınızdan iyi bir haber alınacağına işarettir.

Profesör konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Para Politikası Kurulu’na ’mortgage profesörü’ atandı

Para Politikası Kurulu’na ’mortgage profesörü’ atandı

Yedi aydır boş bulunan Merkez Bankası Para Politikası Kurulu (PPK) üyeliğine "Mortgage Profesörü" olarak anılan ve dünyanın en iyi 500 ekonomisti arasında yer alan yedi Türk’ten biri olan Prof. Abdullah Yavaş atandı. Yavaş’ın atanmasına ilişkin karar dün Resmi Gazete’de yayımlandı. ABD’de başlayıp tüm dünyayı etkileyen konut kredileri krizi dikkate alındığında, bu alanda...
  2. Amerikalı profesörün ilk namazı

Amerikalı profesörün ilk namazı

Amerika'nın muhtelif üniversitelerinde görev yapan matematik Prof. Jefri Lang İslam’a giriş hikayesini yazmış olduğu “Melekler Soruncaya Kadar” isimli eserinde derin felsefi düşüncelerle, ruhani duygular arasında ilk namazını şöyle dile getiriyor: Müslüman olduğum gün cami imamı, bana namazın kılınışını açıklayan bir kitap verdi. Ancak Müslüman talebelerin buna endişelendiklerini gördüm,...
  3. profesöre cinnet geçirttiren ögrenci

profesöre cinnet geçirttiren ögrenci

Üniversite yemekhanesine giren bir ögrenci tüm yerler dolu oldugundan gidip üniversite profesörünün oturdugu masaya oturmus. Profesör kaslarini çatarak: -Okuzler ve kuslar ayni masada oturamaz! Ogrenci: -O zaman ben ucuyorum... Profesor cevaba cok sinirlenmis, sinavda ogrenciye takmis ve sinavini basarisiz gecmesi icin elinden geleni yapmis. Yanliz sinavda ogrenci tum sorulari mukemmel bir...
  4. Profesöre ıslık soruşturması

Profesöre ıslık soruşturması

Prof. Dr. Orhan Kuruüzüm hakkında, ''fakülte koridorunda ıslık çaldığı'' iddiasıyla soruşturma açıldı. Akdeniz Üniversitesi (AÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) İşletme Bölümü Üretim Yönetimi ve Pazarlama Ana Bilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Orhan Kuruüzüm, yaptığı açıklamada, soruşturma çerçevesinde kendisinden istenen savunmayı yazarak gönderdiğini, ancak hakkında başka...
  5. Profesör ve öğrencisi (süperrrrrr)

Profesör ve öğrencisi (süperrrrrr)

Kendini çok birşey sanan prof.hakettiği dersi küçümsediği öğrencisinden alır.Ben okuyunca çok güldüm ve öğrenciye hayran kaldım bravo.:D Öğrenci, yemekhanede boş yer bulamadığı için profesörün yanına oturur. Profesör bu durumu kabullenemez ve çocuğa, “öküzlerle kuşlar bir arada oturmaz” der. Öğrenci hiç bozuntuya vermeden “o zaman ben uçayım” diyerek kalkar. Profesör durumu içine...

Sayfayı Paylaş