gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

profesöre cinnet geçirttiren ögrenci

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Üniversite yemekhanesine giren bir ögrenci tüm yerler dolu oldugundan gidip üniversite profesörünün oturdugu masaya oturmus. Profesör kaslarini çatarak:
    -Okuzler ve kuslar ayni masada oturamaz!
    Ogrenci:
    -O zaman ben ucuyorum...

Profesor cevaba cok sinirlenmis, sinavda ogrenciye takmis ve sinavini basarisiz gecmesi icin elinden geleni yapmis. Yanliz sinavda ogrenci tum sorulari mukemmel bir sekilde cevaplamis.

Profesor ogrenciye:
    -Sana son bir soru soracagim - demis.
    -Yolda yururken iki torba buldugunu hayalet, birinde akil var, digerinde ise para var.
    -Hangi cuvali alirsin?
    Ogrenci:
    -Para olan cuvali secerdim...
    Profesor:
    -Ben akil olan cuvali secerdim...
    Ogrenci:
    -Normal! Kimde ne eksikse onu secer...

Profesor cok sinirlenmis, ogrencinin not defterini alip icine "Okuz" yazmis. Ogrenci nota bakmadan odadan cikmis.

Bir dakika sonra ogrenci kapiyi aralamis :
    -Sayin profesor, imzanizi atmissiniz, fakat notumu yazmayi unutmussunuz.
    demis.

Saygılar..

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: profesöre cinnet geçirttiren ögrenci
    :hhh: çok zekiceeeeee süpermiş tanımak isterdim o öğrenciyi

profesöre cinnet geçirttiren ögrenci konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Profesör

Profesör

Rüyada kendinizi bir profesör olarak bir dershanede ders veriyor görmek, hayatiniz boyunca uygulayacaginiz yeni bir sey ögrendiginize; bir profesörden ders dinlediginizi görmek ise, is hususunda bazi yenilikler uygulamak istediginize delalet eder.Rüyada kendinizi profesör görmek; bütün isteklerinizin gerçekleşeceğine, üniversitede görevli bir profesör görmek; bir tanıdığınızdan iyi bir haber...
  2. ögrenci evi

ögrenci evi

ögrenci evi öğrenci evi
  3. Ögrenci Kimdir

Ögrenci Kimdir

Ögrenci kimdir biliyonuz mu ahhhh ögrencilik ahhhh bitmez tükenmez bişeyy cok merak ediyorsanız işte ögrencinin anlamı bilmeyen veya yanlıs ögrenmiş olanlar için gerceklerrrrr :D:D:D:D Öğrenci 16 yıl uzunluğunda, 832 hafta çapında, 170 ay genişliğinde, 'tünaydın' ile yatıp 'iyi dersler' ile kalkan disiplin ile uslanan, tost ile beslenen , önlük ile süslenen eski model 6 ders 5 tenefüs...
  4. Cinnet geciren ögrenci...

Cinnet geciren ögrenci...

Valla ne yalan söylim Meleklerim :D Ben bu ögrencinin piskolojisini cok iyi anliyorum, nedenmi ? :D Benimde kagitlarin bundan farki yoktuda ondan :D:D Ve sanirim matematik ile alakasi olmayan herkes, ne demek istedigimi cok iyi anlayacak :tik: neyse resmimimize gecelim :D:D:D Iste cinnet geciren ögrenci :D:D :laugh::laugh::laugh::laugh:

Sayfayı Paylaş