gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Profile Arkaplan Resmi Nasıl Eklenir?

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhaba meleklerim son zamanlarda bu soru bana o kadar soruldu ki artık resimli bir konu açma gereği. duydm. Bu kadar açıklamadan sonra artık yapabilirsiniz diye umuyorum. Buyrun size anlatımım. [​IMG]

İşte bu kadar basit meleklerim. Kolay gelsin.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Harikasın Hayal :) Diline, parmaklarına - bilgine sağlık kardeşlik :kiss: Bundan sonra banada ''profil arka plan resmimi yap'' diye msjlarda gelmez inş. sayende :D:D

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    sıkıldın mı hemencik ***** ya:D

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    teşekkürler hayalim:kiss:

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Çok kolaymış ya :)

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sıkılma değilde hayatım, yoğunluk arasında gelen bu ve buna benzer bir milyon tane soru ve sorun olunca mecburen sıkılmasamda, sıkılasım geliyor valla :D:D

7. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

sen sıkılıma ***** inş gelmez böyle istekler daha:D:D:D bu arada hayalime tşkler

Profile Arkaplan Resmi Nasıl Eklenir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Albüm ve resim nasıl eklenir ?

Albüm ve resim nasıl eklenir ?

facebook ta albüm nasıl oluşturulur facebookta albüm nasıl yapılır teşekkürler atatürk albümü yapılır atatürkün albümü Selam arkadaşlarım, şimdi sizlere albüm nasıl oluşturulur ve resim nasıl eklenir anlatıyorum. Aşağıdaki resimleri takip ederek resim yükleyebilirsiniz. Resim yüklemek için önce profilinize giriyorsunuz. Lütfen resim yönergelerini takip ediniz. Bol Resimli Günler :D...
  2. Google Video Nasıl Eklenir ?

Google Video Nasıl Eklenir ?

google video google video nasıl eklenir googleye nasıl fotoğraf eklenir Merhaba değerli üyelerimiz Google video eklemek için yeni konu aç dedikten hemen sonra karşınıza çıkan pencereden tuşuna basarak aşağıdaki şekilde google videolarınızı ekleyebilirsiniz. Dip not: Telif hakkı bulunan müzik klip film(fragman hariç) konular eklenmicek bilginize
  3. MSN Penceresine Arkaplan Resmi Koyun!

MSN Penceresine Arkaplan Resmi Koyun!

1. Pc nizde bulunan herhangi bir Gif resminizin (Hareketli Gif te olabilir) üzerine sağ tuş yapıp, Ad değiştir den Gif in ismini küçük harflerle lvback olarak değiştirin. 2. Daha sonra değiştirdiğiniz Gif resminizi kopyalayın. 3. Kopyaladığınız Gif i Bilgisayarım/C:/Program Files/Messenger in içine yapıştırın.( Yapıştırdığınızda resmi değiştereyimmi der, Tamam değiştir deyin ve yapıştırın)...
  4. profile arka plan resmi ekleme

profile arka plan resmi ekleme

facebook profile arka plan facebook arka plan ekleme arkaplan profil
  5. Site için arkaplan resmi olan var mı?

Site için arkaplan resmi olan var mı?

Melekler yine benim staj dosyamda bulunan ödevim için staj gördüğüm kuruma bölümümden dolayı( web tasarmı ) site tasarlamam gerek... Bende Belediye de staj gördüyorum ve dolayısıyla resmi bir kuruma site tasarlıyorum. O yüzden elinizde hem sade duran hem gösterişli olan bi belediye için uygun bir arkaplan(background) resmi varsa buraya yollarsanız çok sevinirim.... yanlızz acil biraz..! 1...

Sayfayı Paylaş