gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Progestan Etkileri hakkında bilgiler

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

progestan kullananlar progesan etkileri
    merhaba melekler geçenlerde doktorum bana progestan ilaç verdi kistt varmış ondan dolayı ilacı içinde dengemi şaşırdım desem yeridir baş dönmeleri falan

neyse ilaç bitti nerdeyse 10 günü geçti biteli ama halen benim baş dönmelerim devam ediyorr tam olarak dönmede değil sanki birisi kafamı sıkıyorr ve karşımdaki görüntü gidip geliyor
    tv gibi düşünün görününtünün gidip gelmesinii
    şimdi sizlere sorum bu ilacı kullanan ve bıraktıktan sonra etkilerini yaşayan varmıı ?
    benim gibi baş dönmeleri devam eden melekler varsa lutfen yazsın bilgi versin
    ayrıca ateşimde var acaba bu ilaç bende kalıcı bir hasarmı bıraktı :S bilgisi olan meleklerden cevap bekliyorum

2. hey

hey Forum Okuru

Ayni benimde baş dönmem çok fazla ben arkadaşim kadin dogumcu aradim sordum normal dedi .

Progestan Etkileri hakkında bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orucun Metabolizmaya  Etkileri Hakkında Bilgiler

Orucun Metabolizmaya Etkileri Hakkında Bilgiler

orucun metabolizmaya etkileri, sağlık, oruç, bilgiler, hakkında daha fazla bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Sahur ve iftarda alınan besinler, oruç tutulan saatlerde kişinin sağlık durumunu, motivasyonunu ve günlük performansını etkiliyor. Gün boyu çalışmak zorunda olan kişilerin bulundukları ortam, çalışma şekli, giydikleri kıyafet ve uyku düzeni oruç tutma sürecini kolaylaştıran...
  2. Aşılamadan sonra progestan kullananlar ( Progestan Kullanımı hakkında )

Aşılamadan sonra progestan kullananlar ( Progestan Kullanımı hakkında )

Daha önceden progestan kullanan meleklerimiz http://www.meleklermekani.com/gebelik/174266-progestan-kullananlar-burayaaaaaaaaa.html başlığı altından progestan kullanım süreci , adet gecikmelerini ve kanama gibi durumlarını bu konumuzdan paylaşmıştı. Sizlerde aşılamadan sonra progestan kullanmışsanız diğer kullanan arkadaşlarımıza umut olmak, onlara destek olmak adına bu konunun hemen...
  3. Kemoterapi ve Yan Etkileri Hakkında Bilgi

Kemoterapi ve Yan Etkileri Hakkında Bilgi

kemoterapinin yan etkileri nelerdir kemoterapinin yan etkileri Sevgili melekler, kanser hastalığı çeşitleri tedavilerinde uygulanan ilaç tedavisine kemoterapi denir. Bu yazımızda kemoterapinin yan etkileri hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek istiyoruz.. Kemoterapi sırasında kemik iliğinin baskılanması ile kemik iliğinde üretilen akyuvarların (lökositlerin), alyuvarların...
  4. Havanın Olumsuz Etkileri hakkında bilgi verin

Havanın Olumsuz Etkileri hakkında bilgi verin

Selam millet sizden Havanın Olumsuz Etkileri hakkında bildikleriniz bu sayfadan benimle paylaşmanız için rica da bulunuyorum şimdiden çok mersi.
  5. Epidural Doğumun Yan Etkileri Hakkında Bilgiler

Epidural Doğumun Yan Etkileri Hakkında Bilgiler

epidural doğum epidural doğumun yan etkileri epidural doğum hakkında Sevgili melekler, insan bilmediği şeyden korkar. İlk kez gebelik yaşayan kadınların endişe ve korkularının sebei de budur. Ancak doğum öncesi yapılacak araştırmalar ve doktorunuzdan alacağınız bilgiler sizi rahatlatacak, doğuma daha sakin bir şekilde hazırlanmanızı sağlayacaktır. Doğum öncesi tercih edebileceğiniz epidural...

Sayfayı Paylaş